کشف تجهيزات توليد ارز ديجيتال در ساري
کشف تجهيزات توليد ارز ديجيتال در ساري
فرمانده انتظامي مازندران از کشف تجهيزات توليد ارز ديجيتال به ارزشي بالغ بر 900 ميليون ريال در ساري خبر داد .

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، سردار حسن مفخمي شهرستاني گفت: در پي کسب خبري مبني بر استخراج غيرمجاز ارز ديجيتال توسط فردي در شهرستان ساري، موضوع در دستورکار پليس امنيت اقتصادي استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مازندران تصريح کرد: در اجراي اين ماموريت ، کارآگاهان اداره اطلاعات و عمليات پليس امنيت اقتصادي استان متهم را که با راه اندازي تجهيزات استخراج ارز ديجيتال در يک حمام قديمي فعاليت مي کرد شناسايي کردند .

سردارمفخمي از دستگيري متهم در عملياتي غافلگيرانه خبر داد و اظهار داشت: در بازرسي از محل فعاليت متهم ۹ دستگاه تجهيزات ارز ديجيتال با متعلقات کامل آن به ارزشي بالغ بر ۹۰۰ ميليون ريال کشف شد .

اين مقام انتظامي پديده قاچاق و هرگونه فعاليت هاي اقتصادي غير قانوني را موجب اخلال در نظام اقتصادي کشور دانست و گفت: خريد و مصرف کالاي قاچاق و هرگونه فعاليت اقتصادي غير قانوني باعث حدر رفت حامل های انرژی،  اخلال در نظام اقتصادی کشور، تعطيلي کارخانه ها و در نتيجه افزايش بيکاري و بروز جرائم در جامعه مي شود.

فرمانده انتظامي مازندران از مردم، خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت غير قانوني، قاچاق و ساير بي نظمي هاي اجتماعي موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

بازداشت عامل ضرب و شتم يک زن در بازار ساري

سرهنگ عبدالله حسن زاده در تشريح جزئيات دستگيري و بازداشت عامل ضرب و شتم يک زن در خيابان بازار ساري،گفت: در پي انتشار فيلمي کوتاه در فضاي مجازي با محتواي درگيري و ضرب و شتم يک زن توسط فردي در خيابان بازار ساري موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامي ساري تصريح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و بررسي هاي همه جانبه ضارب را شناسايي و وي را دستگير کردند .

سرهنگ حسن زاده خاطرنشان کرد: متهم که به دليل تصادف جزيي خودروي زن موصوف با خودروي وي دست به چنين اقدامي زده بود، پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

تاکيد رئيس پليس راهور مازندران بر رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي

سرهنگ نصرالله بيگلري با تبريک سال نو و قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با اشاره به وضعيت جوي استان در روزهاي آينده، گفت: مسافران عزيز هنگام رانندگي در هواي مه آلود، به چراغ عقب خودروي جلويي، اعتماد کامل نداشته باشند .

وي با اشاره به نوسانات آب و هوايي و غيره قابل پيش بيني بودن شرايط جوي استان به مسافران نوروزي توصيه کرد: حتي الامکان در هنگام روز رانندگي کنند چرا که رانندگي در شب مي تواند با خطاي ديد و حوادث بيشتري همراه باشد.

سرهنگ بيگلردي در ادامه از سرنشينان خودروها خواست: به کودکان آموزش دهند که حين حرکت، از بازي کردن با دستگيره هاي اتومبيل، خارج کردن دست و سر از پنجره خودرو خودداري کنند .

رئیس پلیس راهور مازندران با تاکيد بر حفظ تمرکز در حين رانندگي از رانندگان خواست:  از صحبت کردن با تلفن همراه، خوردن و آشاميدن، مشاجره و شوخي جداً در هنگام رانندگي خودداري کرده تا در ايام نوروز سفري ايمن را تجربه کرده و امنيت و آرامش را به خانواده خود هديه کنند.

  • نویسنده : سمیه کریمی