پیشگیری ازکلاهبرداری اسکیمری در مازندران
پیشگیری ازکلاهبرداری اسکیمری در مازندران
رئیس پلیس فتا مازندران از اجرای گشت عملیاتی پلیس فتا مازندران و شهرستان‌ها درراستای پیشگیری ازکلاهبرداری اسکیمری در سراسر استان، علی الخصوص شهرهای توریستی از 20 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، سرهنگ سامع خورشاد از اجرای گشت عملیاتی پلیس فتا مازندران و شهرستان‌ها درراستای پیشگیری ازکلاهبرداری اسکیمری در سراسر استان، علی الخصوص شهرهای توریستی از ۲۰ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: همزمان با نزدیک شدن به پایان سال و با افزایش خریدها و مسافرت‌های نوروزی به استان مازندران یکی از ترفندهای مجرمان سایبری کلاهبرداری در قالب فروشندگان سیار می‌باشد.

وی تصریح کرد: این افراد با حضور اغلب در شهرهای توریستی وسواحلی مازندران و ارائه کالا و خدمات متنوع از جمله البسه و پوشاک، میوه، آجیل و… مترصد کلاهبرداری از هموطنان با در اختیار قرار گرفتن کارت‌های بانکی و کپی آنها به منظور برداشت غیر مجاز وجه از حساب آنها می باشند.

رئیس پلیس فتا مازندران توصیه کرد: با توجه به استقبال زیاد افراد از کارتخوان سیار لازم است، افراد هنگام انجام عملیات بانکی دقت بیشتری به خرج دهند تا از کپی شدن کارت عابربانک‌شان جلوگیری شود.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی