نزاع و درگيري اراذل و اوباش در بيمارستان قائم‌شهر
نزاع و درگيري اراذل و اوباش در بيمارستان قائم‌شهر
جانشين فرمانده انتظامي مازندران از بازداشت چند اراذل واوباش و عوامل نزاع و درگيري در يک بيمارستان در "قائم شهر" خبر داد . 

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از قائم‌شهر، سردار “سيد موسي حسيني” با اعلام اين خبر بيان داشت: در پي کسب خبري از مرکز فوريت هاي پليسي۱۱۰ استان شب جمعه ۱۸ اسفندماه مبني بر وقوع نزاع و درگيري چند اراذل و اوباش در يکي از مراکز درماني و بيمارستاني شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار فرماندهي انتظامي آن شهرستان قرار گرفت.

وي تصريح کرد: ماموران گشت انتظامي شهرستان با حضور سريع و به موقع در محل حادثه که در بخش اورژانس اين مرکز درماني بوده در بررسي هاي اوليه دريافتند، تعدادي اراذل و اوباش قمه به دست به علت اختلافات قبلي به شدت با قمه و شمشير با يکديگر درگير شدند و ضمن ايجاد اخلال در نظم بيمارستان، موجب تخريب اموال عمومي و ضرب و جرح برخي افراد شدند.   

سردار حسيني با اشاره به اشراف اطلاعاتي و حضور به موقع و ضربتي پليس در صحنه از دستگيري ۵ متهم از اراذل و اوباش اين شهر خبر داد و افزود: ماموران در ادامه موفق به کشف چندين قبضه سلاح سرد و آلات جرم شدند.  

جانشين فرمانده انتظامي مازندران از عزم جدي پليس در برخورد با اراذل و اوباش خبر داد و افزود: پليس با هماهنگي و همکاري دستگاه قضائي با هرگونه شرارت و اخلال در نظم و امنيت عمومي برابر قانون رفتار خواهد کرد.

  • نویسنده : سمیه کریمی