مدیران با استاندار مازندران هماهنگ شوند
مدیران با استاندار مازندران هماهنگ شوند
امام جمعه بابل گفت: با توجه به تلاش و همتی که استاندار مازندران برای توسعه استان دارد نیاز هست تا همه مدیران همراه و همگام با وی تلاش کنند

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از بابل،حجت الاسلام روحانی با اشاره به اینکه فقدان مدیریت صحیح یکی از دلایل عقب ماندگی و توسعه نیافتگی مازندران درطی سال های اخیر بوده است ،گفت:با مدیریت صحیح و شایسته حسینی پور در طی دو سال اخیر شاهد تحرکات خوبی در استان هستیم که امیدواریم تا پایان دولت سیزدهم شاهد به ثمر نشستن ظرفیت های بالقوه استان با تلاش وی باشیم .

حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل با تبریک حلول سال نو و تقدیر از این رسانه جهت تبیین تلاش های دولت مردمی اظهار داشت، در سال جهش تولید با مشارکت مردم، مردمی سازی تولید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: روابط ناسالمی که در طول چند سال اخیر در برخی دولت ها در مسئله مدیریت به وجود آمد منجر به این شد که حضور مدیرانی که دلسوز و کارشناس در امور باشند لحاظ نشده بود و با نگاه خطی و جناحی این مسائل مد نظر قرار گرفت.

امام جمعه بابل تصریح کرد : لازم می دانم از همت،،تلاش ،احساس مسئولیت و سلامت استاندار مازندران که در طی مدیریت بیش از دو سال اخیر تحرکات خوبی در استان ایجاد کرد صمیمانه تقدیر و تشکر کنم‌.

روحانی افزود: کارهای نشده و غیر ممکنی همچون ایجاد دالانی برای صادرات به کشورهای همسایه با تلاش حسینی پور  محقق شد ،ظرفیت های مغفول و بر زمین مانده ای که در طی سال های گذشته مورد توجه قرار نمی گرفت توسط استاندار مازندران  شناسایی و راهگشایی شد که امیدواریم در سال جدید با همت و تلاشی که این برادر ارزشمند دارند شاهد توسعه بیش از پیش استان باشیم .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش و همتی که استاندار مازندران برای توسعه استان دارد نیاز هست تا همه مدیران همراه و همگام با وی تلاش کنند تا ان شاء الله تا پایان دولت سیزدهم شاهد بالفعل شدن ظرفیت های بالقوه استان توسط سید محمود حسینی پور باشیم تا زحمات این بردار ارزشی به ثمر بنشیند.