بازدید بیش از ۱۱۰ هزار مسافر نوروزی از بقاع متبرکه مازندران
بازدید بیش از ۱۱۰ هزار مسافر نوروزی از بقاع متبرکه مازندران
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون حدود 112 هزار مسافر به زیارت امامزادگان استان مشرف شدند، گفت: تاکنون 6 هزار و 740 مسافر نوروزی در سوئیت‌ها و زائرسراهای بقاع متبرکه مازندران اسکان یافتند.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار آفاق آنلاین از ساری با اشاره به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۳۰۰ بقعه متبرکه استان،اظهار کرد: این طرح با هدف میزبانی از مسافران نوروزی و خدمات دهی به زائران در اماکن مذهبی استان اجرا می‌شود.

وی یکی از برنامه‌های اوقاف مازندران را ترویج گردشگری مذهبی در بقاع متبرکه بیان کرد و افزود: بقاع متبرکه و امامزادگان استان باتوجه به شرایط محیطی و مناظر طبیعی اطراف بقعه، از زیبایی و طبیعت خاصی برخوردار هستند که مسافران و زائران می‌توانند از این ظرفیت در قالب زیارتی و تفریحی بهره‌گیری کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به حضور پرشور مسافران نوروزی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان، گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون حدود ۱۱۲ هزار مسافر به زیارت امامزادگان مازندران تشرف یافتند.

حجت الاسلام حیدری با اشاره به مهیا بودن سوئیت‌ها و زائرسراهای بقاع متبرکه، عنوان کرد: تاکنون ۶ هزار و ۷۴۰ مسافر نوروزی در سوئیت‌ها و زائرسراهای بقاع متبرکه مازندران اسکان یافتند.

وی خاطرنشان کرد: بقاع متبرکه مازندران آماده میزبانی از موج دوم سفرهای نوروزی است.

  • نویسنده : سمیه کریمی