شهدا در همه جا حضور دارند
شهدا در همه جا حضور دارند
فرمانده سپاه کربلاء مازندران گفت: شهدا دستشان باز است و در همه جا حضور دارند و قطعا به ما کمک میکنند و خوش به سعادت شما که بعنوان خادم الشهدا خدمت میکنید.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از خرمشهر،سردار سیاوش مسلمی با حضور در اردوگاه شهید بلباسی خرمشهر با خادمین الشهدای مازندرانی دیدار و از زحمات آنان قدردانی کرد و افزود: قطعا شما به اثر کار خودتان پی برده اید که این راه را انتخاب کرده اید و در این مسیر قرار گرفته اید و این راه، راه سعادتمندی و عاقبت بخیری است.

سردار مسلمی با بیان اینکه شهدا شما را انتخاب کردند،تصریح کرد: قطعا نصیب هرکسی نمی شود در این مسیر قدم بگذارد شهدا شما را طلبیدند که امروز بعنوان خادم زائرین شهدا هستید.

وی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران، تصریح کرد: از برادر بزرگوار سرهنگ مجیدی ک مسئولیت اعزام راهیان نور استان را به عهده دارند و برادر صادقی و همه همکاران در مجموعه اردویی استان و مسئولین خادم الشهدایی ک در شهرستان‌ها هستند و همکاران مقدمات کار و فضا را هماهنگ می کنند که زائرین در یک فضای معنوی خوب، بدون دغدغه بتوانند آشنایی با شهدا داشته باشند و بهره گیری از فضای معنوی در یادمانها نصیبشان شود.

فرمانده سپاه کربلاء مازندران خاطرنشان کرد: راهیان نور یعنی سرزمین انسان سازی به واسطه روح حاکم بر این یادمان ها که روح شهداست. وجب به وجب که آغشته به خون شهداست و بنابراین مقدس است و این قداست باعث می شود یک معنویت خاصی در این مناطق حکم فرما بشود و به واسطه این فضا هرکسی در اینجا قرار بگیرد تحت تاثیر قرار می گیرد.

وی از افراد متحول شده در مناطق جنگی یاد کرد و گفت: حتما افرادی را که روز اول آمدند اما در روز اخر متحول رفتند را دیده اید، برای چه چیزی این تحول به وجود آمد؟! چون تحآت تاثیر فضای معنوی قرار گرفتند و یک دگرگونی جدیدی برایشان شکل گرفته و رفتارشان عوض شده در واقع به خودشان بر گشتند، به خود اصلی، تحت تاثیر فضای حاکم بر این مناطق.

سردارمسلمی نقش خادمین شهدا را برجسته شمرد و عنوان داشت: هریک از این زائرانی که اینجا می آیند در یک فضای خاصی شاید برایشان غریبه باشد وقتی یک جوانی اینها را سازماندهی میکند  اسفند دود میکند پذیرایی میکند و…

وی از شهید بلباسی گفت: در اردوهای جهادی و در اردوگاه های راهیان نور از حرکات و رفتارهای شهید بلباسی می گویند، این  شهید با رفتارش و با عملش خیلی از پیام ها را رسانده و لذا کار شما خیلی با ارزش است.

فرمانده سپاه کربلاء مازندران افزود: شهدا دستشان باز است و در همه جا حضور دارند و قطعا به ما کمک میکنند و خوش به سعادت شما که بعنوان خادم الشهدا خدمت میکنید.

وی از همه خادمان الشهدا که خاضعانه و خالصانه تلاش می کنند و برای زائران شهدا خدمتگزاری می کنند تقدیر و تشکر نمود و از درگاه احدیت قبولی اعمالشان را خواستار شد.

  • نویسنده : سمیه کریمی