اقامت بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر شب در مازندران
اقامت بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر شب در مازندران
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران اقامت مسافران در اقامتگاه های رسمی،غیررسمی و اضطراری را دو میلیون و ۲۰۳ هزار نفر شب اعلام کرد و گفت: از ۲۳ تا ۲۷ اسفند ماه دو میلیون ۲۰۳ هزار نفر شب در اقامتگاه‌های رسمی، غیررسمی و اضطراری که از این میزان یک میلیون و ۷۱۵ هزار نفر در مراکز رسمی اقامت کردند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، حسین ایزدی اقامت مسافران در اقامتگاه های رسمی،غیررسمی و اضطراری را دو میلیون و ۲۰۳ هزار نفر شب اعلام کرد و افزود: از ۲۳ تا ۲۷ اسفند ماه دو میلیون ۲۰۳ هزار نفر شب در اقامتگاه‌های رسمی، غیررسمی و اضطراری که از این میزان یک میلیون و ۷۱۵ هزار نفر در مراکز رسمی اقامت کردند.
وی شمار اقامت در هتل‌ها را ۲۰ هزار و ۶۰۳ نفر،مجتمع‌های گردشگری را ۴ هزار و ۱۰۲ نفر، مهمانپذیرها ۸۴۵ نفر، هتل آپارتمان ۲۰ هزار و ۶۷۱ نفر، هفت هزار و ۷۳۸ نفر در واحدهای بومگردی، هزار و ۸۶۰ نفر در متل ها، ۲۳۴ هزار و ۳۰ نفر در خانه‌های مسافر، ۴هزار و ۶۱۹ نفر در زائرسراها،۲ هزار و ۲۶۸هزار در اردوگاه ها، ۷۵ هزار و ۹۶۶ نفر در منطقه نمونه گردشگری، هزار و ۸۴۰ نفر در پارک های طبیعت گردی و یک میلیون و ۷۱۵ هزار و ۸۴۸ نفر در اقامتگاه های غیر رسمی استان اقامت کردند.
ایزدی تعداد بازدیدهای نظارتی از مراکز اقامتی را ۳۳ مورد و تعداد شکایات از جاذبه های گردشگری را از ۲۳ تا ۲۷ اسفند سال جاری را ۸ فقره عنوان کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی مازندران تعداد کل بازدید از جاذبه های تاریخی،فرهنگی و توریستی را ۲۰۹ هزار و ۶۰۷ نفر اعلام کرد.

  • نویسنده : سمیه کریمی