فروش مکمل در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع شد/ مردم در مصرف بنزین صرف جویی کنند
فروش مکمل در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع شد/ مردم در مصرف بنزین صرف جویی کنند
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه‌ای ساری در ارتباط با فروش مکمل در جایگاه‌های سوخت،گفت: فروش مکمل در جایگاه‌ها ممنوع شده، مردم موارد را اطلاع رسانی کنند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری،سبحان رجب‌پور امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت با اشاره به قرار گرفتن در آستانه نوروز اظهار کرد: ۱۴۴ محل عرضه بنزین نفت وگاز در استان مازندران فعال است.

وی تصریح کرد: هر ساله در فصل زمستان به دلیل افزایش سرما و افت فشار گاز،تامین سوخت جایگزین صنایع و کارخانجات را در دستور کار داریم و این امر در تابستان به دلیل افت ولتاژ برق تکرار می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه‌ای ساری با بیان اینکه در طول سال نظارت بر عرضه کیفت فرآورده‌های نفتی از دیگر اقداماتی است که انجام می‌شود، افزود: در تعطيلات نورزو امسال هم تمهیداتی ویژه‌ای تدارک دیده شده است.

رجب پور با بیان اینکه به صورت متوسط روزانه ۶ میلیون لیتر بنزین، ۳ میلیون نفت گاز، ۱۹۵ هزار لیتر نفت سفید از انبار این شرکت خارج شده است که مصرف روزانه بنزین استان مازندران پنج میلیون لیتراست،گفت:  روزانه ۱۰۲ تن گاز سی‌ان‌جی در استان مازندران توزیع می‌شود.

وی در ارتباط با فروش مکمل در جایگاه‌های سوخت، افزود: فروش مکمل در جایگاه‌ها ممنوع شده، مردم موارد را اطلاع رسانی کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه‌ای ساری خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید فرآورده‌های نفتی در کشور محدود است و انتظار داریم که مردم این موضوع را در زمان سفرها مد نظر قرار دهند.

وی در ارتباط با انفجار در جایگاه سی‌ان‌جی ساری، گفت: در این حادثه سرنشینان به دلیل رعایت نکات ایمنی دچار حادثه نشدند.

رجب پور تصریح کرد: رانندگان به هنگام سوختگیری کارت شخصی خود را به همراه داشته باشند که از ترافیک در جایگاه ها جلوگیری می‌کند.

  • نویسنده : سمیه کریمی