اولین همایش ترخیص بهبودیافتگان اعتیاد در ساری برگزار شد+تصاوير
اولین همایش ترخیص بهبودیافتگان اعتیاد در ساری برگزار شد+تصاوير
اولین همایش ترخیص بهبودیافتگان مرکز بازپروری صیانت فلق " مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ " سپاه کربلاء مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، اولین همایش ترخیص بهبودیافتگان مرکز بازپروری صیانت فلق ” مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ ” سپاه کربلاء مازندران با حضور حسینی پور استاندار مازندران ، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلاء استان،  جمالو ” معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ” و جمعی از فرماندهان و مدیران کل دستگاه هاي اجرايي و همچنین خانواده های بهبودیافتگان در این مرکز برگزار شد.

مشارکت اجتماعی در مقابله با مواد مخدر افزایش یابد

سید محمود حسینی‌پور با بیان اینکه در مبارزه با اعتیاد دستگاه های متولی، مردم و نهادهای اجتماعی هر یک نقش خود را ایفا می کنند، گفت: مشارکت اجتماعی در مقابله با مواد مخدر افزایش یابد. ‎

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مردم متمدن مازندران نمی‌توانند در زیست اعتیاد زندگی کنند، گفت: اعتیاد باید از زیست بوم مازندران خارج شود.

وی اظهار کرد: به لطف خدا در ایامی که متعلق به امام مسلمین حضرت علی (ع) هست شاهد اولین دوره ترخیص بهبود یافتگان از این مرکز هستیم.

استاندار مازندران با قدردانی از همه دست اندرکاران این مرکز درمانی به ویژه سپاه کربلا که در احداث و نگهداری این مرکز تلاش کردند، افزود: استان مازندران به عنوان مقصد گردشگری و دیار علویان باید عاری از اعتیاد باشد و مردم متمدن مازندران نمی‌توانند در زیست اعتیاد زندگی کنند.

حسینی پور، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی ما در استان مازندران این است که این مرکز تا ظرفیت ۱۰۰۰ نفر ارتقاء پیدا کند، با حمایتی که سردار مومنی، رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از این مرکز دارند این اتفاق مهم خواهد افتاد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: به هم استانی‌ها نوید می‌دهیم با همکاری مردم و خانواده‌های این بیماران تلاش خواهیم کرد تا مازندرانی عاری از اعتیاد داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • نویسنده : سمیه کریمی