برپایی سفره‌های افطاری ساده در جوار ۷۴ امامزاده مازندران
برپایی سفره‌های افطاری ساده در جوار ۷۴ امامزاده مازندران
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برپایی سفره‌های افطاری ساده در جوار ۷۴ امامزاده مازندران خبر داد و گفت: این سفره‌های افطاری با استفاده از کمک‌های مومنانه مردم و خیرین برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین ازساری، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در رزمایش توزیع ۲ هزار بسته معیشتی با کمک اوقاف و کمیته امداد به ارزش ۳۰ میلیارد ریال ویژه ماه مبارک رمضان که در مصلی امام خمینی رحمت الله علیه ساری برگزار شد، اظهار کرد: این کمک های مومنانه با محوریت کمیته امداد و همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تامین شده است.

وی با بیان اینکه پیرامون امامزادگان نیازمندان درقالب طرح افق حمایت می شوند، افزود: همچنین افطاری ساده در ماه رمضان در سطح ۷۴ امامزاده صورت می گیرد.

حجت الاسلام حیدری جناسمی با اشاره به همت والای مردم برای تامین اطعام افطاری ساده در امامزادگان استان، گفت: روزانه بیش از ۵۰۰ نفر از افطاری ساده بهره‌مند می شوند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران از توزیع ۲۱۵هزار بسته معیشتی در سال گذشته خبر داد و یادآورشد: ۴۵۰پروژه عمرانی با همراهی مردم و خیرین نیک اندیش در استان درحال اجرایی است.

حجت‌الاسلام حیدری جناسمی با بیان اینکه از اسفند سال گذشته تا به امروز حدود ۱۰هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

وی از اعلام آمادگی اوقاف و امور خیریه مازندران برای همکاری با کمیته امداد استان برای دستگیری از نیازمندان خبر داد و افزود: بسته معیشتی به همراه وجه نقد به نیازمندان شناسایی شده از سوی امداد استان اهدا می‌شود.

  • نویسنده : سمیه کریمی