مازندران از استان های پیشتاز در ارائه خدمات نوروزی ۱۴۰۳
مازندران از استان های پیشتاز در ارائه خدمات نوروزی ۱۴۰۳
رئیس فراکسیون هلال احمر مجلس گفت:مازندران همواره از استان های پیشتاز و موفق در ارائه خدمت در حوزه های مختلف امدادی و به ویژه دارویی است.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری،علی اصغر باقرزاده امروز در ستاد ملی خدمات جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی ۱۴۰۳،اظهارکرد: امدادگران نجاتگران و داوطلبان هلال احمر در ایام نوروز برای امنیت و آسایش گردشگران در تلاش هستند و خدمات شبانه روزی به مردم ارائه می دهند.

وی تصریح کرد: در مجلس یازدهم اتفاقات خوبی برای هلال احمر افتاد، به عنوان مثال به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق، تمامی‌شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده خودرو مکلف شدند تا یک درصد از قیمت فروش‌شان را به خرید آمبولانس و تجهیز مراکز اورژانس همچون هلال احمر اختصاص دهند و همچنین اتفاقات خوبی برای بیمه و جذب داوطلبان از جمله این اقدامات بود.

باقرزاده در استفاده از ظرفیت خیرین برای کمک به جمعیت هلال احمر تاکید کرد و گفت: با توجه به حادثه خیز بودن کشور و برنامه‌های هلال احمر در سال های گذشته در مجلس اقدام به افزایش بودجه سنواتی هلال احمر کرده ایم ولی با این وجود باز هم نیاز به افزایش بودجه هلال احمر داریم.

رئیس فراکسیون هلال احمر مجلس با تاکید بر ضرورت حمایت مالی دولت و مجلس از هلال احمر ابزار امیدواری کرد که بتوان در مجلس دوازدهم با تشکیل فراکسیون قویتر گام های بلندی برای ارتقا هلال احمر انجام داد.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی در ادامه از تلاش مجموعه هلال احمر مازندران و از مدیریت مدیرعامل این جمعیت در ارائه خدمات شبانه روزی به مردم و گردشگران تقدیر کرد و افزود:مازندران همواره از استانهای پیشتاز و موفق در ارائه خدمت در حوزه های مختلف امدادی و به ویژه دارویی هست که با ۴ داروخانه هلال احمر خدمات موثری را به بیماران ارائه می دهد و این مهم مرهون حمایت ارزشمند کولیوند است.

  • نویسنده : سمیه کریمی