یادمان هفت تپه قدمگاه تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است
یادمان هفت تپه قدمگاه تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است
فرمانده سپاه کربلاء مازندران گفت: یادمان هفت تپه قدمگاه تعداد زیادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همچنین لشکر همیشه پیروز 25 کربلاست.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از خوزستان، سردار سیاوش مسلمی امروز در بازدید از یادمان شهدای هفت تپه گفت:یادمان هفت تپه قدمگاه تعداد زیادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همچنین لشکر همیشه پیروز ۲۵ کربلا است که یادآور خاطرات بسیار زیادی از شهدای عزیزی است که هر یک از رزمندگان از این ها به ذهن و یادگار دارند.

وی تصریح کرد: امروز برما امر واجب و فرض قطعی است که بتوانیم این یادمان را به برکت شهدای عزیزی همچون شهید بلباسی و شهیدکابلی احیا کنیم.

سردار مسلمی با اشاره به اینکه این یادمان توسط پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت برقرار شده و زحمات زیادی در این یادمان کشیده اند، افزود: هرساله تعداد زیادی از مردم ولایتمدار استان مازندران در یادمان هفت تپه که هم اکنون مزار دو شهید خوشنام را هم در این یادمان داریم، حضور پیدا می کنند و یک شرایط معنوی خاصی در این منطقه حاکم است .

فرمانده سپاه کربلاء مازندران از زحمات خالصانه خواهران و برادرانی که در این منطقه از یادمان های شهدا حضور داشتند تقدیر و تشکر و خاطرنشان کرد: امروز توفیق حضور در این مکان را پیدا کردیم، برای زیارت قبر مطهر شهدای گمنامی که در اینجا به یادگار مانده و هم استفاده از فضای معنوی حاکم بر این سرزمین و همچنین برای تفقد از عزیزانی که در اینجا در حال خدمتگزاری هستند تحت عنوان خادمین شهدا.

  • نویسنده : سمیه کریمی