هم افزایی مطلوب دستگاه ها و نهادهای مازندران در رزمایش جهادگران فاطمی
هم افزایی مطلوب دستگاه ها و نهادهای مازندران در رزمایش جهادگران فاطمی
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور گفت: تمام ظرفیت های دستگاه ها و نهادهای مجموعه استان، هم افزایی خوبی را از خود نشان دادند و به یک نقطه مشترکی رسیده بودند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، قنادزاده امروز در حاشیه آئین اختتامیه رزمایش تخصصی جهادگران فاطمي سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری با اشاره به اینکه اختتامیه ی رزمایش جهادگران فاطمی سه محور داشت،افزود:  محور اول، تجلیل از مهندسین کشور به مناسبت روز مهندس بود و محور مهم و اساسی خود رزمایش بود که امروز به نحو احسن انجام و تمام ظرفیت های دستگاه ها و نهادهای مجموعه استان، هم افزایی خوبی را از خود نشان دادند و به یک نقطه مشترکی رسیده بودند.

وی با اشاره به برگزاری این رزمایش در سراسر کشور اظهار کرد: این رزمایش در سراسر کشور اجرا شد و همکاران ما در استانها هم همین اندازه تلاش کردند و خدماتی را در خصوص موضوعاتی که هدف برنامه ما بود در این رزمایش انجام دادند.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور درخصوص محور سوم بیان داشت: محور سوم جشنواره هم، جهادگران فاطمی بود که آثاری را که به دبیرخانه ارسال شده بود داوری و امروز در استان مازندران از برگزیدگان جشنواره جهادگران فاطمی هم تقدیر و تشکر شد.

ایجاد همدلی و همگرایی بین دستگاه های اجرایی در حوزه مهندسین

سردار سیاوش مسلمی با بیان اینکه امروز توفیق برگزاری آئین اختتامیه ی رزمایش تخصصی جهادگران فاطمی بسیج مهندسین را در استان مازندران داریم،ادامه داد: این رزمایش در سراسر کشور از ۲۸ بهمن ماه آغاز و امروز ۲ اسفندماه اختتامیه ی این رزمایش به نیابت از سراسر کشور و به میزبانی استان مازندران در حال برگزاری است.

وی درخصوص دستاوردهای این رزمایش اظهار داشت: یکی از دستاوردهای بسیار ارزشمند این رزمایش ایجاد همدلی و همگرایی بین دستگاه های اجرایی در حوزه مهندسین بوده و طرح های بسیار خوبی در استان افتتاح شده و مجموعا استان مازندران در موضوعات آبرسانی، ساخت تجهیزات پایشی در استان و در حوزه آب و برق توانست پروژه های بسیار خوبی را افتتاح کند و عمده این پروژه ها به دست عزیزان مهندس بسیجی ما طراحی و به اجرا و بهره برداری رسیده است.

فرمانده سپاه کربلاء مازندران از میزان اعتبار صرف شده در این رزمایش خبر داد: حدود هزار میلیارد ریال مجموع اعتباراتی است که در این هفته در استان مازندران صرف شده است که برکات بسیار خوبی هم برای مردم عزیز داشته است.

سردار مسلمی خاطر‌نشان کرد: خدا را شاکریم که از چنین جوانان و مهندسین و نخبگانی در استان بهره مندیم که میتوانند نیاز استان را به درستی بشناسند و آن را برطرف کنند.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی