دکتر حسن نتاج بعنوان نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان بابل معرفی شد
دکتر حسن نتاج بعنوان نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان بابل معرفی شد
در نشست روز گذشته شورای ائتلاف مازندران دکتر حسن حسن نتاج صلحدار بعنوان یکی از دو نامزد انتخاباتی مورد حمایت این شورا در شهرستان بابل تعیین و معرفی شد.

به گزارش سایت خبری آفاق انلاین به نقل از  پایگاه خبری اخبار بابل، برای تعیین کاندیدای منتخب این شورا در حوزه انتخابیه شهرستان بابل از بین ۴ نفر از نامزدهای که به استان معرفی شدند در نشست روز گذشته مجمع استانی شورای ائتلاف استان مازندران، دکتر حسن حسن نتاج صلحدار به عنوان یکی از دو نامزد منتخب این شورا در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بابل معرفی شد.
انتخاب دکتر حسن نتاج صلحدار بر اساس رزومه، میزان سبد آرا، انقلابی‌گری و مورد وثوق بودن در سطح جامعه بعنوان یکی از نامزدهای منتخب شورای ائتلاف تعیین شد.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور متشکل از ۱۲ حزب و سازمان سیاسی اصولگرا است و هر فردی که منتخب این شورا برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی باشد مورد حمایت تمامی این ۱۲ حزب و سازمان سیاسی اصولگرا خواهد بود.
هدف اول شورای ائتلاف، فراهم کردن زمینه‌های و شرایط لازم برای حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای و سپس انتخاب اصلح و در نهایت راه یابی فرد مورد حمایت این شورا خواهد بود.

  • نویسنده : پوران شیرزاده
  • منبع خبر : اخباربابل