درخواست استقرار کمیته مرکزی رفاه و تامین اجتماعی پزشکیان در وزارت کار یا سازمان تامین اجتماعی
درخواست استقرار کمیته مرکزی رفاه و تامین اجتماعی پزشکیان در وزارت کار یا سازمان تامین اجتماعی
مهرداد قریب رئیس کمیته رفاه و تامین اجتماعی ستاد مرکزی انتخابات دکتر پزشکیان در نامه ای به دکتر عبدالعلی زاده رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر پزشکیان خواستار استقرار کمیته مرکزی رفاه و تامین اجتماعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یا سازمان تامین اجتماعی و تشکیل کارگروههای تخصصی زیر مجموعه در جهت ساماندهی سازمانها و نهادهای فعال در حوزه رفاه و تامین اجتماعی به صورت تخصصی شد. به گزارش عصر خبر، من این نامه به شرح زیر است:

” میزان رأی ملت است”

امام خمینی (ره)

جناب آقای دکتر عبدالعلی زاده رئیس محترم ستاد مرکزی انتخابات دکتر پزشکیان

با سلام‌ و احترام
اکنون که به مدد الهی و با مشارکت شکوهمند مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم خورد، شکر گزار الهی و سپاسگزار هموطنان عزیز هستیم که حضور خود را بار دیگر به اثبات رساندند.
با عرض تبریک به اقای دکتر مسعود پزشکیان منتخب چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برای کسب اعتماد اکثریت مردم به عنوان نهمین رئیس جمهور مردم ایران، بدینوسیله به استحضار می رساند کمیته رفاه و تامین اجتماعی ستاد مرکزی انتخابات آقای دکتر مسعود پزشکیان از آغاز ورود به عرصه رقابت های انتخاباتی فعالیت خود را با راهبری تخصصی آغاز و با بهره گیری از توان علمی و تجربی اعضای خانواده بزرگ حوزه رفاه و تامین اجتماعی نسبت به بسیج توده های مردمی در اقصی نقاط کشور اقدام نمود و با وجود محدودیت های بی شمار برای فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی که توسط مدیران و مسئولان منصوب به جناح تمامیت خواه در مناطق مختلف کشور وجود داشت
با استفاده از جمعی از فرهیختگان معتمد، متخصص، خلاق، صدیق و پاکدست به تشکیل ستادهای مردمی حامی دکتر پزشکیان در اقصی نقاط کشور همت گمارد ه و در گام دوم با تشکیل کار گروه رسانه و فضای مجازی و با همکاری متخصصان حوزه ارتباطات اجتماعی موفق به تولید محتواهای مرتبط با حوزه رفاه و تامین اجتماعی در قالب گزارش، مصاحبه ، پیام ، بیانیه و تولید هزاران محتوای تبلیغاتی گردید.
این کمیته که به صورت خودجوش و با فعالیت داوطلبانه و
دلسوزانه خانواده بزرگ حوزه رفاه و تامین اجتماعی شکل گرفته با ایجاد کانال ها و گروه های مختلف تبلیغاتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اینترنتی و همچنین با استفاده از ظرفیت بسیار مطلوب خبرگزاری های ایلنا، عصر خبر ، ایسنا و عصر ایران موفق گردید در رقابت انتخاباتی اخیر نقش بسیار پر رنگی در جذب و حمایت جامعه بزرگ کارگران، بازنشستگان و کارفرمایان و سایر اقشار حوزه رفاه و تامین اجتماعی داشته باشد. گواه ابن ادعا در حمایت ۸۰ درصد تشکل های کارگری،کارفرمایی و بازنشستگی از برنامه ها و سیاستگذاری های جناب اقای دکتر پزشکیان است.
کمیته های مردمی رفاه و تامین اجتماعی فعال در استانها و شهرستانهای سراسر کشور نیز با انجام فعالیت های تخصصی و حرفه ای موفق به جذب حداکثری علاقه مندان به دیدگاهها و جریان فکری دکتر پزشکیان شدند.
بدون تردید یکی از مهمترین عوامل موفقیت این مجموعه در سراسر کشور اشراف کامل اطلاعاتی و تخصصی اعضای کمیته بوده که منجر به جذب حداکثزی مردم نسبت به گفتمان دکتر پزشکیان گردیده است.
حال با توجه به مطالب پیش گفت به منظور استفاده از توان اجرایی، علمی و تجربی اعضای کمیته رفاه و تامین اجتماعی پیشنهاد می گردد تا زمان استقرار کامل دولت جناب آقای دکتر پزشکیان دستور فرمایید شرایطی ایجاد گردد تا با استقرار کمیته مرکزی رفاه و تامین اجتماعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یا سازمان تامین اجتماعی و با تشکیل کارگروههای تخصصی زیر مجموعه آن در جهت ساماندهی سازمانها و نهادهای فعال در حوزه رفاه و تامین اجتماعی به صورت تخصصی اقدام گردد.
توفیق و موفقیت حضرتعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی از درگاه خداوند یکتا مسئلت می نمایم.

مهرداد قریب
رئیس کمیته رفاه و تامین اجتماعی ستاد مرکزی انتخابات دکتر پزشکیان