انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است
انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و مردم به واسطه حضور در پای صندوق‌های رای در سرنوشت خود تاثیرگذار هستند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری،حجت الاسلام محمد صادق اکبری در حاشیه حضور در انتخابات ۱۱ اسفندماه، با اشاره به اهمیت و ضرورت حضور در انتخابات،اظهارکرد: اهمیت مشارکت در انتخابات به قدری است که رهبر معظم انقلاب نیز حضور در این انتخابات را بسیار ضروری دانستند و قطعاً این حضور گسترده مردم باعث ایجاد امید در دوستان و همچنین یاًس و شکست بدخواهان نظام و انقلاب خواهد بود.

وی تصریح کرد: انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و مردم به واسطه حضور در پای صندوق‌های رای در سرنوشت خود تاثیرگذار هستند.

رئیس کل دادگستری مازندران افزود: فرایند انتخابات با توجه به اهمیت و حساسیت موجود باید در کمال امنیت و سلامت برگزار شده و همگان باید از هرگونه رفتاری که کمترین شائبه را در سلامت و امنیت انتخابات ایجاد کند، پیشگیری کنند.

حجت الاسلام اکبری خاطرنشان کرد: چنانچه اقدامات پیشگیرانه موثر واقع نشد، دستگاه قضایی استان به گزارشات واصله از تخلفات انتخاباتی سریع، دقیق و قاطع رسیدگی خواهد کرد و افرادی که اندیشه تخلف و ارتکاب جرم در فرایند برگزاری انتخابات هستند بدانند که با تخلفات احتمالی برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری مازندران دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ساری و معاونین قضایی دادگستری مازندران صبح امروز یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲در اولین ساعت رای‌گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور در یکی از مساجد شهرستان ساری، رای خود را به صندوق اخذ رای انداختند.

  • نویسنده : سمیه کریمی