امدادرسانی به ۱۸ مصدوم مسمومیت گاز در مازندران
امدادرسانی به ۱۸ مصدوم مسمومیت گاز در مازندران
سخنگوی مرکز اورژانس مازندران از امدادرسانی و ارائه خدمات پیش بیمارستانی به ۱۸ مصدوم ناشی از مسمومیت با مونوکسید کربن در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین ازساری، زکریا اشکپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اورژانس مازندران به ۱۸ مصدوم ناشی از مسمومیت با مونوکسید کربن خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه کرد و در ساعت ۵۰ دقیقه بامداد ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ در منطقه جوارم زیراب (سوادکوه) خانم ۳۵ ساله در اثر استنشاق مونوکسید کربن به بیمارستان شهدا زیراب منتقل شد.

وی تصربیح کرد: همچنین در ساعت ۱۰ و ۳۹ دقیقه روز دهم فروردین در منطقه چمستان چهار نفر در اثر استنشاق مونوکسید کربن به بیمارستان امام خمینی (ره) نور منتقل و در ساعت ۲۳، دهم فروردین نیزدر منطقه چمستان ۹ نفر در اثر مسمومیت با مونوکسید کربن توسط تیم‌های اورژانس، به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان نور منتقل شدند.

سخنگوی مرکز اورژانس مازندران ادامه داد: در ساعت ۳ و ۳۸ دقیقه بامداد یازدهم فروردین در پارکینگ شماره ۲ شهرستان بابلسر، ۴ نفر به دلیل مسمومیت با مونوکسید کربن توسط تیم‌های اورژانس، به بیمارستان شفا بابلسر منتقل شدند.

  • نویسنده : سمیه کریمی