اجرای پویش چشم به راهی هر سال تعطیلات نوروز در مازندران
اجرای پویش چشم به راهی هر سال تعطیلات نوروز در مازندران
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به اجرای پویش چشم به راهی که هر سال از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا 14 فروردین ماه سال جاری اشاره کرد.

 حسن جهانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آفاق آنلاین از ساری ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان،اظهارکرد: قبل شروع تعطیلات نوروز هر سال شیفت ها، تیم های ویژه بازدید از ترمینال ها، کنترل حرکت اتوبوس ها، نرخ های بلیط، گشت ویژه کنترل ناوگان حمل و نقل و بازدید از تجهیزات آن و استقرار تیم های گشت در محورهای مواصلاتی و حادثه خیز انجام می شود.

وی به اجرای پویش چشم به راهی که هر سال از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا ۱۴ فروردین ماه سال جاری اشاره کرد.

جهانیان ادامه داد: هر روز یک ساعت از سیمای مازندران برنامه تشریح مسائل فرهنگی،ایمنی و ترافیک و تشریح گزارش عملکرد یکسال اداره کل راهداری و حمل و نقل به مردم ارائه می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ادامه داد: در بحث فرهنگ سازی ترافیکی ازطریق اصحاب رسانه،هنر و موسیقی و جشنواره عکس برنامه هایی برگزارکنیم.

وی در خصوص نرخ بلیط های اتوبوس،تصریح کرد: همه ساله درایام تعطیلات نوروزی نرخ بلیط های اتوبوس افزایش می یابد و پس از تعطیلات مصوبه قیمت گذاری آن در کشور صورت می گیرد.

جهانیان  از آماده باش تمام تیم ها و نیروهای این اداره کل از آغاز تا پایان ستاد اجرایی خدمات سفر خبر داد و گفت: حدود ۳۵۰ نیرو و ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات در این مدت آماده باش هستند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فصل سرما یکسری از نیرو ها در پردنه ها و راهداخانه های استان مستقر هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ازتوزیع پک و برشور درخصوص فرهنگ سازی ترافیکی بین مسافران در محورهایمواصلاتیاستان خبر داد.

  • نویسنده : سمیه کریمی