اتاق وضعیت‌ در استانداری مازندران برای نخستین بار تشکیل شد
اتاق وضعیت‌ در استانداری مازندران برای نخستین بار تشکیل شد
رئیس هیئت بازرسی انتخابات مازندران از تشکیل اتاق وضعیت‌ در استانداری مازندران برای نخستین بار در این استان خبر داد و گفت: عملکرد سه هزار و ۲۱۰ شعبه اخذ رای در مازندران از طریق اتاق وضعیت انتخابات پایش می‌شود.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، امید محبی امروز در جمع خبرنگاران مستقر در استانداری مازندران با اعلام اینکه هیات بازرسی استان با بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ بازرس سیار و ثابت بر انتخابات ۱۱ اسفند نظارت می‌کنند،اظهار کرد: در تمامی شعبه‌های اخذ رای یک بازرس، در هر ۱۵ شعبه یک سر بازرس و بیش از ۴۰ بازرس ویژه وزارت کشور هم انتخابات استان را نظارت می‌کنند.

وی از تشکیل اتاق وضعیت‌ در استانداری مازندران برای نخستین بار در این استان خبر داد و افزود: عملکرد سه هزار و ۲۱۰ شعبه اخذ رای در مازندران از طریق اتاق وضعیت انتخابات پایش می‌شود.

رئیس هیات بازرسی انتخابات مازندران با اشاره به اینکه با تشکیل اتاق وضعیت انتخابات، کمیت و کیفیت اقدامات شعبه‌های اخذ رای استان مورد رصد و اندازه‌گیری قرار می‌گیرد،تصریح کرد: در این اتاق سامانه اختصاصی در بستر امن ارتباطی برای بازرسان طراحی شده است.

وی ادامه‌ داد:  تمامی اتفاقات به صورت هوشمند مانیتور شده و به افراد مسئول تذکر و ابلاغ می‌شود.

محبی با بیان اینکه هیات بازرسی استان ناظر بر اجرای صحیح جریان امور انتخابات است،افزود: تمامی امور در شعبه‌های اخذ رای یا تخلفات احتمالی به صورت مستمر توسط بازرسان رصد و پایش می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران ادامه داد: مازندران تنها استانی است که تمامی بخشداری‌های آن به فیبر نوری متصل شده است.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی