کاهش ۱۵ درصدی تصادفات تعطیلات نوروز در مازندران
کاهش ۱۵ درصدی تصادفات تعطیلات نوروز در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کاهش 15 درصدي تصادفات در استان مازندران در اين ايام از کاهش 59 درصدي متوفيان و افزايش 18 درصدي مجروحان ناشي از تصادفات در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار افاق انلاین از ساری،سردار حسن مفخمي شهرستاني به اقدامات و عملکردهاي انتظامي استان در ايام نوروز اشاره کرد و گفت: ۱۴ ايستگاه نوروزي در سطح استان مستقر شد.

وی ايجاد هم افزايي مطلوب دستگاه هاي دخيل در خدمات رساني سفرهاي نوروزي با پليس، مطالبه گري از دستگاه ها براي کاهش متوفيان در تصادفات و پيگيري چالش هاي ترافيکي در محورهاي مواصلاتي استان از جمله اقدامات پليس در مديريت سفرهاي نوروزي عنوان کرد

فرمانده انتظامي استان مازندران با اشاره به بکارگيري ۵۹۴ گشت خودرويي، ۱۰۲ گشت موتوري و ۲ هزار و ۴۰۶ گشت پياده انتظامي و همچنين ۲۹ گشت امداد و نجات جاده اي تصريح کرد: در مجموع ۶ هزار و ۱۶ نفر در گشت هاي نوروزي استان مازندران نقش داشته اند.

وي با اشاره به حضور فعال نيروهاي يگان ويژه انتظامي و نيروهاي درياباني استان در ماموريت هاي نوروزي پليس ادامه داد: بر اساس آمارها در مجموع ۲۲ ميليون و ۹۴۰ هزارو ۳۴۹ نفر در اين ايام وارد استان شده اند

سردار مفخمي با اشاره به کاهش ۱۵ درصدي تصادفات در استان مازندران در اين ايام از کاهش ۵۹ درصدي متوفيان و افزايش ۱۸ درصدي مجروحان ناشي از تصادفات در سطح استان خبر داد.

فرمانده انتظامي مازندران با اشاره به رضايتمندي ۹۶ درصدي تماس هاي مردمي با پليس ۱۱۰ از افزايش ۴ درصدي تماس هاي مردم با پليس ۱۱۰ در نوروز امسال خبر داد و گفت: در بحث جرايم و سرقت ها، کاهش ۲۲ درصدي وقوع جرايم و افزايش ۶۵ درصدي کشفيات را در استان شاهد بوده اين ضمن اين که ۲۸ درصد از اموال سرقتي به مالباختگان برگردانده شده است.

  • نویسنده : سمیه کریمی