وزارت نفت در حوزه های فرهنگی اقدامات خوبی انجام داد
وزارت نفت در حوزه های فرهنگی اقدامات خوبی انجام داد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: وزارت نفت در حوزه فرهنگی به ویژه در مسائل قرآنی اقدامات مناسبی در چند سال اخیر انجام داده است.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، سبحان رجب‌پور بعدازظهر امروز در مراسم اختتامیه مرحله نیمه‌نهایی بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن، نهج‌البلاغه و اذان منطقه یک کشور در مجتمع بهزیستی شهر ساحلی فرح‌آباد اظهار کرد: اقدامات مناسبی برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها انجام شده است.

وی تصریح کرد: از افرادی که در حوزه قرآنی فعالیت دارند انتظار بیشتری از درک مفاهیم قرآن است و امید داریم که مفاهیم قرآنی با زندگی ما آمیخته شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به استقبال مناسب از این دوره از رقابت‌ها، افزود: باید تلاش کنیم که زمینه ارتقا کیفیت این دوره از مسابقات فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: وزارت نفت در حوزه فرهنگی به ویژه در مسائل قرآنی اقدامات مناسبی در چند سال اخیر انجام داده است.

رجب‌پور خاطرنشان کرد: در کنار اقدامات مناسب متولیان امر، استقبال کارکنان مسئولیت برگزارکنندگان را بیشتر کرده است.

مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بوده است

همچنین مجری برگزاری مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قرآن، نهج‌البلاغه و اذان منطقه یک کشور گفت: با حمایت‌های انجام شده در وزارت نفت اتفاقات مناسبی در این دوره از رقابت‌ها رقم خورده است.

صفا رنجبر تصریح کرد: دست‌اندرکاران این دوره از مسابقات تلاش‌های زیادی برای افزایش کمی و کیفی مسابقات انجام دادند.

وی تصریح کرد: داوران برجسته کشور، قاریان بین‌المللی و ممتاز و مسئولان کمیته فنی همکاری مناسبی برای برگزاری این دوره از مسابقات داشتند.

در پایان از برگزیدگان این دوره از  مسابقات با اهدا جوائزی تقدیر شد.

  • نویسنده : سمیه کریمی