مسئله جمعیت یکی از معضلات روز کشور
مسئله جمعیت یکی از معضلات روز کشور
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران با عنوان اینکه مسئله جمعیت یکی از معضلات روز کشور است،گفت: باید با ارائه راهکارهای مناسب و تحقیقات و پژوهش‌های اثرگذار، آن را مرتفع کرد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، پدرام ابراهیم‌نژاد امروز در کنگره ملی دانشجویی مسئله جمعیت در ایران با بیان اینکه استان مازندران پایین‌ترین نرخ جمعیت کشور را دارد و با توجه به ماموریت ویژه دانشگاه در کلان منطقه یک کشور، این موضوع دغدغه ماست، خاطرنشان کرد: قطعا با تحقیقات می‌توان این معضل را ریشه‌یابی کنیم.

وی با بیان اینکه برای برگزاری این کنگره کشوری زحمات فراوانی کشیده شد، ادامه داد: کنگره ملی جمعیت در ایران یک فرصت بسیار مطلوب برای دانشجویان است که می‌تواند در آینده برایشان مفید فایده واقع شود.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران تاکید کرد: کارگاه‌های بسیار خوبی تدارک دیده شده و مدرسان مجرب برای این کنگره دعوت شده‌اند و امید می‌رود دانشجویان ما در مدت ۳ روزه برگزاری این کنگره با تبادل علمی، برنامه جامعی تدوین گردد و در خدمت سیاست گذاران این مسئله قرار گیرد و در این مسیر به نتایج مطلوبی دست یابیم.

ابراهیم زاده با عنوان اینکه مسئله جمعیت یکی از معضلات روز کشور است،تصریح کرد: باید با ارائه راهکارهای مناسب و تحقیقات و پژوهش‌های اثرگذار، آن را مرتفع کرد.

وی یادآور شد: همایش‌های اینگونه جایی است که با توجه به تنوع مقالات و ایده‌ها می‌تواند سبب ارتقای دانش انسان شود.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی