باسمه تعالی

خط مشی پایگاه خبری آفاق آنلاین بر اسلام، ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي، قانون اسااسی ـ انديشه‌هاي حضرت امام خميني(ره)، ازجمله پایبندی به ولايت فقيه و منافع و ارزشهاي ملي استواراست.

همه ما مجموعه همکاران پایگاه خبری گزارشگر در کمال صحت عقل و سلامت مزاج متعهدمیشویم:

۱- به عنوان یک نیروی رسانه ای با پایبندی به تمامی قوانین رسانه ای کشوردر راستای ،‌اطلاع رسانی صادقانه و شفاف ،‌ارائه نقد، نظارت و تبادل سالم آرا و افکار در جامعه تلاش کنیم.

٢- تمام تلاش خود را برای ارایه و بازنمایی صادقانه، جامع ، منصفانه و صحیح واقعیت و اعتلای فرهنگ اسلامی- ایرانی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ،‌خدمت به اسلام، انقلاب ، کشور و مردم است و در این راه به کار گیریم.

٣- محمور فعالیت ما اطلاع رسانی در چارچوب شرع ،‌قانون و اخلاق است و احترام به حریم خصوصی افراد، پرهیز از تخریب و تحقیر اشخاص و رعایت اصل اعتدال و انصاف را وظیفه خود می دانیم.
٤دقت در صحت و درستی اطلاعات دریافتی از کلیه منابع و رعایت حق دیگران در راستای جلوگیری از تحریف و اشتباه غیر عمد، وظیفه قطعی ماست و مطالب محرمانه ای که به واسطه فعالیت خبری کسب می کنیم نزد ما امانت و محفوظ بوده و آن ها را در مسیر غیر قانونی و بدون مجوزهای لازم هرگز افشا نمی کنم.

٥- نقد ، اخلاق‌گرایانه، منطقی و اصولی را لازمه یک جامعه پویا می دانم و منافع ملی رافدای نگاه حزبی، شخصی ،مادی و طایفه ای نخواهم نمود.

درباره ما
مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی – خبری است و
این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی خودرامستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت مینماید وازهرگونه وابستگی به احزاب دوری میجوید.