امروز هر چه داریم به عزت و برکت شهداست
امروز هر چه داریم به عزت و برکت شهداست
فرمانده سپاه کربلاء مازندران گفت: امروز هر چه داریم به عزت و برکت این شهداست شهدایی که بی منت و با اخلاص در مجموعه ای تحت عنوان غواصان همیشه سربلند ایران عزیز حضور پیدا کرده بودند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از خوزستان، سردار سیاوش مسلمی امروز با حضور در منطقه اروندکنار خوزستان ضمن بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر ۸،اظهارداشت:  امروز هر چه داریم به عزت و برکت این شهداست شهدایی که بی منت و با اخلاص در مجموعه ای تحت عنوان غواصان همیشه سربلند ایران عزیز حضور پیدا کرده بودند.

وی تصریح کرد: در این میعادگاه شهدا حضور دارند و ناظر بر اعمال ماهستند و معنویت حاکم بر اینجا قطعا شفاعت کننده خیلی از ماها خواهد بود.

سردار مسلمی به عملیات والفجر هشت اشاره کرد و افزود: منطقه عملیاتی والفجرهشت یادآور لشکر همیشه پیروز ۲۵ کربلاست که باعث آزادسازی فاو شده اینجا یادآور شهدا همچون شهید طوسی است فرمانده ای که بی نام و نشان در بین بچه های اطلاعات عملیات ۱۶۸ بار از اروند رفتند و آمدند تا بتوانند شناسایی را انجام دهند و آن عملیات غرور آفرین انجام شد که تا الان هم موجبات حیرت خیلی از دانشگاه های نظامی دنیاست که چگونه  بچه ها توانستند از این رودخانه وحشی عبور کنند و به اهداف خودشان دست پیدا کنند قطعا یکی از آنچه که باعث این پیروزی شد، توکل برخداوند و عنایت حضرت زهرا (س) بوده است.

فرمانده سپاه کربلاء مازندران یکی از وجوه برجستگی های هشت سال دفاع مقدس بر دشمن تا دندان مسلح پیروز شدیم را اخلاص و توکل به ائمه معصومین عنوان کرد.

وی به جمعیت جوان حاضر در منطقه عملیاتی والفجر هشت اشاره کرد و گفت: هشتاد درصد جمعیتی که امروز در این مکان هستند جوان هستند از این مکان چه چیزی می‌خواهند؟ برای چه چیزی آمدند و در میعادگاه شهدا حضور پیدا می‌کنند؟ تشنه این هستند که از شهدا بشنوند این شهدا چه کسانی بودند؟ برای چه چیزی آمدند؟ جانشان را دادند تا یک وجب از این مملکت عزیز به دست نااهلان و دشمنان نیفتد.

فرمانده سپاه کربلاء مازندران تصریح کرد: امروز ما مسئولین باید یاد بگیریم که آنان جان دادند تا ناموس ما در امان باشد، ما در آزادی و استقلال زندگی کنیم و دین در امان باشد اینها پیام های شهدا هستند که امروز قطعا این جوانان ما دنبال این کلیدواژه ها هستند.

وی به انتظار جوانان از مسئولین پرداخت و افزود: اگر مسئولین تقوا و اخلاص داشته باشد و به آنچه که بر زبان می آورد، عمل کند و آن هم مبتنی بر شعائر اسلامی باشد، جامعه ما گلستان خواهد بود و انتظار جوانان ما این است که رسم و عمل شهدا امروز در جامعه جاری باشد.

  • نویسنده : سمیه کریمی