۱۳ هزار مازندرانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند
۱۳ هزار مازندرانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند
فرمانده سپاه کربلا گفت: تاکنون ۱۳ هزار نفر به مناطق راهیان نور اعزام شدند که این میزان تا پایان سال به ۱۷ هزار نفر می رسد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از خوزستان،سردار سیاوش مسلمی با حضور در مناطق عملياتي جنوب کشور اظهارداشت: خداوند متعال را شاکریم که امروز توفیق پیدا کردیم در سرزمین های نور،در قدمگاه شهدای، در منطقه ی فتح المبین حضور پیدا کنیم.

وی با اشاره به حال و هوای وصف ناشدنی در این منطقه،افزود: جوانان آینده ساز کشور در این مناطق با شور و نشاط حضور پیدا کردند تا از این فضای معنوی بهره مند شوند.

سردار مسلمی خاطرنشان کرد: از همه ی دست اندرکاران برگزارکننده راهیان نور از جمله استاندار، فرمانداران، شهرداران، دهیاران، بخشداران، فرماندهان نواحی، حوزه های مقاومت، پایگاه های مقاومت، روسای دانشگاه ها، مدیران کل آموزش و پرورش و همه عزیزانی که کمک کردند و دست به دست هم دادند که یک کار بسیار خوب و ارزشمندی امسال اتفاق بیفتد،تقدیر و تشکر کنم.

 

فرمانده سپاه کربلاء مازندران از آمار افراد اعزامی به مناطق جنوب کشور خبرداد و گفت: در سال گذشته حدود ۱۱ هزار نفر اعزام به مناطق راهیان نور داشتیم و این تعداد تا به امروز حدود ۱۳ هزار نفر اعزام رسیده که تا پایان سال بین ۱۶ الی ۱۷ هزار نفر می رسد.

  • نویسنده : سمیه کریمی