کلاهبرداري ميلياردي با جعل اسناد بانکي در چالوس
کلاهبرداري ميلياردي با جعل اسناد بانکي در چالوس
فرمانده انتظامي چالوس از دستگيري فردي که با استفاده از جعل اسناد بانکي اقدام به برداشت 68 ميليارد ريال کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از چالوس، سرهنگ “محسن سليماني” در تشريح خبر دستگیریفردی که با استفاده از جعل اسناد بانکی اقدام به برداشت ۶۸ میلیاردریال کرده بود، گفت: در  پي مراجعه نماينده يکي از بانک‌های چالوس به پليس فتا مبني بر اينکه فردي با اسناد و مدارک يک شرکت با نام مشخص اقدام به برداشت ۶۸ ميليارد ريال از حساب وی کرد، موضوع بطور ويژه در دستور کار پليس فتا شهرستان  قرار گرفت .

فرمانده انتظامي چالوس تصريح کرد: ماموران  پليس فتا شهرستان چالوس با انجام تحقيقات فني و بررسي هاي همه جانبه، متهم را که به يکي از شهرستان هاي همجوار متواري شده بود، شناسايي کردند .

وي افزود: ماموران با هماهنگي قضائي موفق شدند، متهم را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي کردند.

سرهنگ سليماني با اشاره به اينکه مبلغ مورد نظر به شرکت مذکور توسط کلاهبردار بازگردانده شد، خاطرنشان کرد: به مسئولان و مديران شرکت ها و موسسات هشدار داد مراقب مراودات بانکي وجابجايي وجه نقد باشند تا موجب سوء استفاده  کلاهبرداران  قرار نگيرند.

  • نویسنده : سمیه کریمی