مجوزهای کاغذی از طریق درگاه ملی مجوزها انجام می شود
مجوزهای کاغذی از طریق درگاه ملی مجوزها انجام می شود
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران گفت: فرایند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا بصورت رایگان و کاملا غیر حضوری ار طریق درگاه ملی مجوزها به نشانی mojavez.ir انجام می شود.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، سید اسماعیل هاشمی با بیان اینکه فرایند تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا بصورت رایگان و کاملا غیر حضوری ار طریق درگاه ملی مجوزها به نشانی mojavez.ir انجام می شود،اظهارکرد: بر اساس تبصره ۷ ماده ۱ قانون تسهیل صدور مجوزها تاپایان سال جاری باید همه مجوزهای قدیمی به شناسه یکتا تبدیل شوند.

وی تصریح کرد: آن دسته از پروانه های کسب هایی که از ابتدای سال ۱۴۰۳ خارج از درگاه ملی مجوزها صادر شده و یا فاقد شناسه یکتا باشند فاقد اعتبار قانونی بوده و صاحبان آن ها دچار مشکلات مالیاتی ، بانکی و دریافت خدمات دولتی خواهند شد.

مدیرکل اموراقتصادی ودارایی مازندران با اشاره به نحوه فرایند ثبت درخواست ها، افزود: همه ثبت درخواست‌ها برای هرنوع مجوز از جمله پروانه کسب صرفا باید از درگاه ملی مجوزها و به صورت غیر حضوری انجام شود و مجوزها و پروانه های کسب فاقد شناسه یکتا ثبت شده در سامانه qr.mojavez.ir فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی