رویداد فرهنگی ۱۷ اسفندماه در ساری برگزار می شود
رویداد فرهنگی ۱۷ اسفندماه در ساری برگزار می شود
سرپرست مسابقات قرآنی مرحله نیمه‌نهایی منطقه یک کشور از برگزاری رویداد فرهنگی ۱۷ اسفندماه در ساری خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری، عباس خلیل‌پور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری رویداد فرهنگی در ۱۷ اسفندماه و شهر ساری،اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۵۹ نفر و به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و در مجتمع بهزیستی شهر ساحلی فرح آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: بیست و هفتمین دوره مسابقات نیمه‌نهایی قرآن کریم، نهج‌البلاغه و اذان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران، ویژه کارکنان و خانواده مناطق ساری، چالوس، گیلان و گلستان است.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با اشاره به اینکه این مسابقات هر ساله با اقبال بیشتر همکاران و خانواده‌های مجموعه نفت برگزار می‌شود، ادامه داد: شیوه‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی از بسته‌های تشویقی وزارت نفت در راستای جذب همکاران و خانواده‌ها، موجب گرایش بیشتر طی سالهای اخیر شده است.

خلیل‌پور تشویق شرکت در کلاس‌های صوت لحن، تجوید حفظ، نهج البلاغه و تفسیر قرآن در موسسه‌های قرآنی را از فعالیت‌های حوزه توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی منطقه ساری اعلام کرد.

وی همچنین برگزاری مسابقات کتبی و شفاهی مفاهیم در مناسبت‌های مختلف و برگزاری محفل قرآنی را از دیگر برنامه‌های منطقه ساری دانست.

  • نویسنده : سمیه کریمی