بیش از۹۶۰ فقره نظارت بر تاسیسات گردشگری مازندران
بیش از۹۶۰ فقره نظارت بر تاسیسات گردشگری مازندران
معاون گردشگری مازندران با اعلام اینکه از آغاز ستاد تا نهم فرودینن ماه سال جاری 965 فقره نظارت بر تاسسیسات گردشگری و پذیرایی صورت گرفت،گفت: از این تعداد نظارت صورت گرفته 86 مورد تشویق و 197 مورد تذکر و اخطار بوده است.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین ازساری،مهدی اسحاقی امروز از اقامت ۱۰ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۶۹۴ نفر شب در مازندران از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا نهم فروردین خبر داد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه نظارت در ایام تعطیلات نوروز بسیار مهم است، تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز بازدیدهای نظارتی استانی و شهرستانی به صورت مستمر توسط کارشناسان انجام می‌شود.

او با اعلام اینکه از آغاز ستاد تا نهم فرودینن ماه سال جاری ۹۶۵ فقره نظارت بر تاسسیسات گردشگری و پذیرایی صورت گرفت، افزود: از این تعداد نظارت صورت گرفته ۸۶ مورد تشویق و ۱۹۷ مورد تذکر و اخطار بوده است.

اسحاقی با اشاره به تقارن تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان و در پیش بودن شب‌های قدر،خاطرنشان کرد: مردم و گردشگران حرمت این ماه و شب‌های قدر را حفظ و شئونات اسلامی را رعایت کنند.

معاون گردشگری مازندران در خصوص اسکان اضطرای در تعطیلات نوروز سال جاری، گفت: برای اسکان اضطراری با اداره‌کل ورزش و جوانان هماهنگی‌ها صورت گرفت تا در مواقع بحران و شرایط جوی در استان سالن‌های ورزشی در اختیار مسافران قرار گیرد.

اسحاقی همچنین به اعلام آمادگی آموزش وپرورش استان برای اسکان مسافران و گردشگران در مواقع بحران خبر داد.

  • نویسنده : سمیه کریمی