بیانیه خانه مطبوعات مازندران جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری
بیانیه خانه مطبوعات مازندران جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری
خانه مطبوعات و رسانه های مازندران جهت حضور باشکوه مردم در انتخابات 11 اسفند 1402 و تحقق مشارکت حداکثری بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین از ساری،  خانه مطبوعات و رسانه های مازندران جهت حضور باشکوه مردم در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ و تحقق مشارکت حداکثری بیانیه ای صادر کرد:

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دیار علویان

در طول سالهای انقلاب اسلامی با حضوری آگاهانه در صحنه های مختلف انقلاب حماسه ها آفریدیدو نشان دادید که مازندران ، دیار علویان استان ولایی و انقلابی است .

اینک در آستانه آزمایشی دیگر قرار گرفته ایم ، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و هفتمین دوره مجلس خبرگان رهبری میدانی دیگر برای نشان دادن غیرت و بصیرت شما مردم غیور فراهم نموده است .

مردم ما می دانند در شرایط کنونی دشمنان اختلاف سیاسی را در جامعه ما دنبال می کنند و تلاش دارند با ایجاد یأس و ناامیدی مردم را از مشارکت در تعیین سرنوشت خود باز دارند و درصدد ایجاد توطئه در این عرصه میباشند.

استکبار جهانی به خوبی می‌داند که امروز ایران اسلامی به الگویی بی‌بدیل برای استکبارستیزی و نماد مردمسالاری دینی در جهان تبدیل شده است، آنان به خوبی می‌دانند که بیداری اسلامی در جهان اسلام با تاسی از ملتی شکل گرفته که ۳۳ سال پیش توانست هیمنه‌ پوشالی آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در هم بشکند و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با برگزاری پرشور ده‌ها انتخابات عزت و سربلندی را نصیب خود سازد.

مردم شریف ایران همانطور که با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، ناامیدی و یاس را بر همه ظالمان و دشمنان کشور مستولی کردند با شرکت در انتخابات ۱۲ اسفند نیز بار دیگر دشمنان و تفرقه افکنان را که قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند کور خواهند کرد و جلوی کارشکی های آنان را خواهند گرفت .

ما اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان مازندران نیز همراه شما مردم بزرگوار در انتخابات ۱۲ اسفند سالجاری به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری شرکت نموده و بار دیگر توطئه دشمنان اسلام را با این حضور خویش خنثی خواهیم کرد.

  • نویسنده : سمیه کریمی