آمادگی ۸۰۰ سوئیت و زائرسرا برای اسکان مسافران نوروزی در بقاع متبرکه مازندران
آمادگی ۸۰۰ سوئیت و زائرسرا برای اسکان مسافران نوروزی در بقاع متبرکه مازندران
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از آماده بودن حدود 800 سوئیت و زائرسرا برای اسکان مسافران نوروزی در استان خبر داد و گفت: بقاع متبرکه از روزهای گذشته با غبارروبی و عطرافشانی ضریح امامزادگان به استقبال نوروز رفتند.

به گزارش خبرنگار آفاق آنلاین ازساری، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی امروز در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: باتوجه به ماه رمضان و عید نوروز در روزهای آینده شاهد حضور روزه‌داران در بقاع متبرکه و حضور مسافران و گردشگران نوروزی در بقاع متبرکه استان هستیم که در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه درب تمامی مساجد و بقاع متبرکه بین راهی استان باید در ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز به روی مسافران باز باشد، افزود: در راستای طرح آرامش بهاری مانند سال‌های گذشته خدمات فرهنگی و گردشگری به مسافران در بقاع متبرکه داده خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از آماده بودن حدود ۸۰۰ سوئیت و زائرسرا برای اسکان مسافران نوروزی در استان خبر داد و گفت: بقاع متبرکه از روزهای گذشته با غبارروبی و عطرافشانی ضریح امامزادگان به استقبال نوروز رفتند.

حیدری عنوان کرد: امسال طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در ۲۱۵ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: خیمه‌های معرفت با غرفه‌های پاسخگویی به سئوالات شرعی، کودک و نوجوان و ویزیت رایگان در آستان مقدس امامزادگان مازندران با حضور روحانیون و مبلغین اعزامی از قم و بومی برپا می‌شود.

 

  • نویسنده : سمیه کریمی