پیام معاون فرهنگی و اجتماعی به کارگران بازنشسته و مستمری بگیرشرکت کننده در المپیاد فرهنگی ورزشی

 

مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیر عامل ومعاون فرهنگی و اجتماعی برای کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شرکت کننده در المپیاد فرهنگی ورزشی حوزه برادران که در استان مازندران شهر بابلسر برگزار گردید پیامی صادر کرد.

متن پیام مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیر عامل ومعاون فرهنگی و اجتماعی به کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شرکت کننده در المپیاد فرهنگی ورزشی حوزه برادران  بدین شرح است:

           باسمه تعالی

امام جعفرصادق(ع): سلامتی نعمتی است (گرانبها) که انسان از ادای شکر آن عاجز و ناتوان است. (سفینه، ج ٢، ص ٢٠٨)
سلام و صلوات بر رسول مهربانی ها، پیامبر عظیم الشأن اسلام و سلاله پاکش و درود بی پایان بر ارواح طیبه شهداء، امام شهداء و مقام معظم رهبری. در آستانه چهلمین روز درگذشت مدیر عامل فقید سازمان آقای دکتر نوربخش و معاون پارلمانی ایشان آقای تاج الدین، یاد و خاطره این دو یار سفر کرده را به نیکی پاس می داریم و ضمن آرزوی علو درجات برای شادی روح آنها صلوات می فرستیم.
سلام و درود بر یکایک شما عزیزان ورزشکار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی که با اراده‌ای قوی، عزمی راسخ و مثال زدنی در این المپیاد ورزشی شرکت نموده اید تا همانگونه که در زمان اشتغال و خدمت در سنگر های کار ، تولید و سازندگی منشا برکات و خدمات ارزنده ای برای میهن اسلامی بوده اید، هم اکنون نیز نوید بخش روحیه نشاط و سرزندگی و سلامتی برای اقشار مختلف جامعه بویژه بازنشستگان عزیز باشید. 
بی تردید ورزش و فعالیتهای جسمانی از منظر یک پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقش اساسی و بنیادی در زندگی امروز انسانها دارد. انسان ، جامعه و زندگی سالم هدف توسعه پایدار است و  ترویج  ورزش در میان همه اقشار جامعه یک وظیفه ملی بشمار می رود. ورزش رمز سلامت، تندرستی و پویایی جامعه است و چنانچه پرداختن به آن  بصورت صحیح و هدفمند با شد، ارتقاء سلامت عمومی، افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت. ورزش به عنوان یک پدیده در غنای فرهنگی جامعه اهمیت بسیار دارد. چرا که بعنوان نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی مطرح است. در بستر رقابتهای ورزشی است که امکان معرفی و شناسایی فرهنگ هر جامعه ای مهیا می گردد. ازاینرو حضور شما عزیزان در فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در یک محیط صمیمی توأم با یکدلی و با الهام و اقتداء به مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، منادی ترویج این فرهنگ مهم ، در جامعه خواهد بود. 
سازمان تامین اجتماعی با دارا بودن گستره عظیمی از جمعیت کشور با اتخاذ رویکردهای مبتنی بر سلامتی در میان مخاطبان خود بویژه بازنشستگان و مستمری ‌بگیران نسبت به اجرای طرح ها و برنامه های سلامت‌ محور اقدام نموده است که بحمدا... مورد استقبال قابل توجه مخاطبان نیز قرار گرفته بطوریکه انگیزه تمامی خدمتگزاران شما را در سازمان تامین اجتماعی دوچندان نموده است. امیدواریم روز به روز شاهد افزایش نشاط اجتماعی و سلامت جسمانی و روحی عزیزان بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی باشیم. اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و شادکامی برای یکایک این عزیزان در سراسر کشور، برای شرکت‌کنندگان در این رقابتها، بهروزی، سرافرازی و تندرستی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

                                                                                                                                                    www.afaghonline.ir