✅ تقدير فرمانده سپاه ناحيه نکا از مديرعامل نيروگاه شهيدسليمي نکا

جمعه 02 خرداد 1399 بازدید: 103 کد خبر: 13135 [نسخه چاپی]     
✴️ مجيدرضا شعباني فرمانده سپاه ناحيه شهرستان نکا با حضور در نيروگاه شهيدسليمي و اهداء لوح تقدير به مهندس محسن نعمتي مديرعامل شرکت مديريت توليدبرق نکا از تلاشهاي صادقانه، مسئولانه و پيگيريهاي مجدانه ايشان در زمينه مقابله با ويروس کرونا و توليد و اهداء محلول ضدعفوني کننده سطوح به شهرستان نکا در سال جهش توليد تقدير و تشکر نمود.
     
♻️ لوح اهدايي، مردم ايران را مستحق دريافت بهترين خدمات و تلاش در راستاي تحقق آرمانهاي بسيج و خدمت خالصانه به آحاد مردم را نيز موهبتي ارزاني شده از جانب پروردگار به بندگان دانسته و اقدام نيروگاه زمينه ساز تأمين سلامت و آرامش خاطر آحاد مردم شهرستان نکا ارزيابي شد.
     
💠 در مراسم اهداء لوح که با حضور تعدادي از مديران نيروگاه و فرمانده حوزه مقاومت بسيج کارگري شهرستان نکا در نيروگاه شهيدسليمي نکا برگزار شد، ابتدا مهندس محسن نعمتي بکارگيري ظرفيتهاي  موجود در نيروگاه براي توليد محلول ضدعفوني کننده سطوح را در راستاي اداي دين به مردم ارزيابي کرد و گفت: نگاه ما براي ورود به اين عرصه، تکليف مدارانه و از باب انجام مسئوليت براي تأمين سلامت مردم بود.
     
✳️ مديرعامل شرکت مديريت توليدبرق نکا شور و اشتياق و همدلي ايجاد شده در فضاي تهديد کرونا را پديده اي مبارک و تداعي کننده فرهنگ دوران دفاع مقدس دانست و افزود: مردم ما توانستند از بطن تهديد  کرونا فرصت بسازند و بارديگر همت و توانمندي خود را به دشمنان اثبات کنند، اين همت، همدلي و وفاق ريشه در فرهنگ دوران دفاع مقدس دارد که بايد قدردان آن باشيم و نگذاريم به بوته فراموشي سپرده شود.

💢 وي همچنين افزود: به همکاري با سپاه افتخار ميکنيم و براين باوريم که با همگرايي، همکاري و کمک يکديگر ميتوانيم کارهاي بزرگ و ارزشمندي انجام دهيم.

 ✳️ سپس سرهنگ شعباني با تقدير و تشکر از عملکرد مناسب مديران و کارکنان نيروگاه در حفظ جايگاه نيروگاه در عرصه توليد انرژي و اقدام بهنگام و تلاش بيوقفه در ميدان مبارزه با ويروس کرونا گفت: اهميت انرژي برق در زندگي امروز مانند اکسيژن لازم است که شما در اينجا توانستيد علاوه بر توليدبرق با توليد و اهداء بيش از 2 و نيم ميليون ليتر محلول کار فوق العاده و غيرقابل تصوري به ثبت برسانيد که نظيرش را در هيچ مجموعه مشابه صنعتي سراغ نداريم، اين کار تنها از نيروگاه نکا ساخته بود ولاغير، شما وفاداري و تبعيت خود را از منويات مقام معظم رهبري و همت و توان خود را در ايجاد جهش توليد نشان داديد. با اين روحيه جهادي جايگاه شما رفيع بود، رفيع تر شد، در نزد مردم عزيز بوديد عزيزتر شديد.