آیت الله طبرسی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در مازندران بود

يکشنبه 20 بهمن 1398 بازدید: 206 کد خبر: 12988 [نسخه چاپی]

پیام تسلیت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در پی ارتحال حضرت آیت ا... طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران،‌ خلیل صالحی دبیر این ستاد در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حضرت آیت ا... طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در استان مازندران و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت که متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إذا مات العالم ثلم في الإسلام ثلمة، لا يسدها شيء إلى يوم القيامة
رحلت عالم ربّانی حضرت آیت الله حاج نورالله طبرسی (رحمه‌الله علیه) موجب تأثر و تأسف فراوان گردید.
خدمات آن عالم بزرگوار در مسئولیت های مهم استان مازندران و دفاع ایشان از ارزش‌های اسلامی، ترویج و نشر معارف نورانی اسلام بویژه احیای فریضه واجب التعظیم امر به معروف و نهی از منکر و همچنین مبارزه با بدعت‌ها و انحرافات دینی و سیاسی، خاطره ‌ای ماندگار از آن مجاهد خستگی ناپذیر برای اهالی شریف این استان به یادگارگذاشته است.
اینجانب ضمن تسلیت به محضر مقام عظمای ولایت و کلیه بازماندگان آن فقید سعید، علو درجات آن عالم وارسته و پدر معنوی دیار علویان را آرزو نموده و از خداوند متعال مسألت داریم که ایشان را زیر سایه رحمت و مغفرت خود با پیامبر عالیقدر اسلام و اهل بیت مطهرشان محشور نماید و به بازماندگان او صبر جمیل و اجر جزیل ارزانی دارد.
خلیل صالحی
دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان مازندران