پس از ازدواج با پیرمرد 80 ساله ؛

پیرزن 65 ساله مازندرانی تسهیلات ازدواج دریافت کرد

سه شنبه 10 دی 1398 بازدید: 330 کد خبر: 12954 [نسخه چاپی]


شمال نیوز : وی گفت : تاریخ ازدواج این زوج را سوم اردیبهشت سال‌جاری عنوان کرد و گفت: همسر اول زوج در تاریخ یازدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ فوت کرده است. .....
پیرزن 65 ساله مازندرانی  تسهیلات ازدواج دریافت کرد
شمال نیوز: مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سوی این بانک به زوج ۸۰ ساله و زوجه ۶۵ ساله استان پرداخت شد.

به گزارش شمال نیوز، «امرالله زند» افزود: ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط شعبه شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه به این زوج پرداخت شده است.

وی ادامه داد: زوج در تاریخ دهم تیرماه سال ۱۳۱۸ در شهرستان ساوه به دنیا آمده دارای هفت فرزند، ۱۳ نوه، یک نتیجه، سه داماد و سه عروس بوده و اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه تاریخ ازدواج این زوج را سوم اردیبهشت سال‌جاری عنوان کرد و گفت: همسر اول زوج در تاریخ یازدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ فوت کرده است.

زند افزود: زوجه نیز در تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۳۲ در شهرستان ساری به دنیا آمده و دارای ۲ فرزند، چهار نوه، یک نتیجه و ۲ داماد است.

وی با بیان این که این زوج اکنون در یکی از روستاهای توابع شهرستان ساوه زندگی می‌کنند، گفت: هدف و علت از ازدواج آنها افزایش امید به زندگی و تشویق جوانان به امر ازدواج عنوان شده است.