جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران:

راهیان نور در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت موثر است

دوشنبه 13 فروردين 1397 بازدید: 1032 کد خبر: 12772 [نسخه چاپی]
حسین محمد رضایی، جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران گفت: اتحاد وهمبستگی رمز موفقیت در دفاع مقدس است که امروز نیز برای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند اتحاد و همدلی آحاد جامعه هستیم.
به گزارش خبرنگارسایت آفاق انلاین ،ٰحسین محمد رضایی، جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران در اروند رود با بیان اینکه توکل به خدا رمز بقا و ماندگاری انقلاب اسلامی است، اظهارکرد: همانطور که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند با توکل به خداوند می توانیم در برابر توانمندی و امکانات دشمن به پیروزی برسیم.
وی با بیان اینکه راهیان نور در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت موثر است، گفت: در دفاع مقدس نوجوانان و جوانان این کشور فرهنگ ایثار، شهادت، از خودگذشتگی، غیرت و همبستگی را به نمایش گذاشتند که باید این فرهنگ عظیم کشف، استخراج و در اختیار نسل ها قرار گیرد .
جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران با تاکید برهمکاری اندیشمندان و صاحبنظران در حوزه نشر ارزشهای دفاع مقدس، افزود: اندیشمندان و صاحبنظران با ارائه نظرات خود می توانند در جهت توانمندی راهیان نور کمک کنند.
رضایی اتحاد وهمبستگی را رمز موفقیت در دفاع مقدس دانست و ادامه داد: در حال حاضر نیز برای موفقیت در این امر فرهنگی نیازمند اتحاد و همدلی آحاد جامعه هستیم.
وی با تاکید بر همراهی دستگاه های دولتی در اعزام کاروان های راهیان نور، بیان کرد: راهیان نور یک ضرورت جامعه است و با توجه به این مسئله برخی از دستگاه های دولتی ورود پیدا کردند که امیدواریم دستگاه های دیگر نیز به این حوزه توجه جدی داشته باشند.