خداویسی: بازیکنانی که باعث انحلال استقلال شدند را به تیم‌های دیگر راه ندهید

جمعه 28 آبان 1395 بازدید: 1049 کد خبر: 11568 [نسخه چاپی]

فاطمه خداویسی از سایر تیم های لیگ برتری تقاضا کرد بازیکنانی را که باعث انحلال تیم استقلال شدند به تیم های خود راه ندهند.

بازیکن تیم بانوان استقلال تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه یک عده بازیکن کم سن و سال باعث انحلال تیم شدند ادامه داد: بسیار ناراحت کننده است برای تیمی زحمت بکشید و تیم اینگونه به خاطر بازیکنان کم سن و سال منحل شود. بازیکنان تیم ملی زیر ۱۹ سال به سرمربی تیم اعتراض کردند و باعث شدند تیم استقلال تهران منحل شود. این بازیکنان کم سن و سال هستند و تحت تاثیر صحبت‌های افراد، کاری را انجام می دهند که ممکن است زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهند.

خداویسی در ادامه بیان کرد: بازیکنان زیر ۱۹ سال تصور کرده‌اند که اگر صحبت‌های امیر شقاقی را گوش ندهند موقعیت‌شان در تیم ملی به خطر می‌افتد. آنها اینقدر کم سن و سال هستند که نمی‌دانند یک مربی نمی‌تواند چنین کاری را انجام دهد. امیر شقاقی آنها را تهدید کرده است.

وی با اشاره به بازی چند روز گذشته مقابل تیم پالایش ایلام خاطرنشان کرد: بسیار جالب است، روز بازی با پالایش ایلام چند از تن ملی شان زیر ۱۹ سال با لباس استقلال در کنار زمین حاضر شدند و بیان کردند اگر اردلان مربی تیم باشد ما بازی نمی کنیم! ما با تیم قرار داد بسته‌ایم و نمی‌توانیم درباره مربی تیم اظهار نظر کنیم، وظیفه ما این است که زمانی که قرارداد داریم برای تیم بازی کنیم. من سال هاست که برای استقلال بازی می‌کنم. باشگاه استقلال بر خلاف باشگاه پرسپولیس از تیم بانوان حمایت کرد تا تیم بانوان در لیگ برتر حضور داشته باشد.

خداویسی در ادامه افزود: سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده‌ایم. در بازی مقابل پالایش ایلام که ۲۵ آبان برگزار شد، باوجود اینکه من گواهی پزشکی داشتم و باید به مدت دو هفته استراحت می کردم اما برای تیم بازی کردم چرا که برای تیم استقلال ارزش قائلم. حتی دروازه بان نیز مصدوم بود ولی هر دوی ما ترجیح دادیم با مصدومیتی که داشتیم و ممکن بود سلامتی‌مان به خطر بیفتد به خاطر تیم بازی کنیم. فقط برای اینکه تیم باقی بماند، چرا که بازیکنان زیر ۱۹ سال حاضر به بازی نبودند. بعد از بازی ساعت شش بعداز ظهر خبر دادند تیم منحل شده است!