برگزاری نخستین استارتاپ اسپارک استان مازندران در واحد ساری

شنبه 23 آبان 1394 بازدید: 1503 کد خبر: 10195 [نسخه چاپی]
نخستین استارتاپ اسپارک استان مازندران روز یکشنبه 24 آبان ۱۳۹۴ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات در صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با اشاره به برگزاری استارتاپ اسپارک، هدف از برگزاری این رویداد را نزدیک کردن کارآفرینان موفق در حوزه فناوری اطلاعات کشور با استعدادهای بومی در جهت شناسائی ظرفیت­ها و معرفی کارآفرینان عنوان کرد.

محمدزاده گفت: این برنامه در راستای تحقق ظرفیت­ها در حوزه اقتصاد دانش بنیان و ایفاء نقش متخصصان و استعدادها در جهت ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی در سطح استان است.

وی افزود: در این جلسه ناصر غانم زاده مربی و مشاور کارآفرینی سخنرانی خواهد کرد و همایش با بحث و گفتگو با کارآفرینان مطرح حوزه فناوری اطلاعات کشور و استان ادامه خواهد یافت.

وی برگزاری پرسش و پاسخ  و نیز شبکه‌سازی را بخشی از برنامه های این همایش عنوان کرد و ادامه داد: که شرکت کنندگان با میهمانان و متخصصان و کارآفرینان در این رویداد گفتگو و بر اساس تجربه و تخصص گروه های کاری و تخصصی خود را تشکیل می دهند.

محمدزاده این رویداد را فرصت خوبی برای استفاده از دانش و تجربیات دانست و افزود: بر اساس برنامه هر ماه با یک کارآفرین و یک سمینار آموزشی این رویداد برگزار خواهد شد.

وی در پایان افزود: کلیه دانشمندان، اساتید، نخبگان، دانشجویان، فعالان حوزه فناوری اطلاعات وارتباطات و علاقمندان می توانند در این رویداد شرکت نمایند.

گفتنی است این رویداد که با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران و سازمان اطلاعات و آمار شهرداری مرکز استان برگزار می گردد و علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در رویداد می توانند به آدرس http://irstartups.com/spark   مراجعه و ثبت نام نمایند.