سیاسی

تشویق مطهری به کاندیداتوری

نماینده عضو جریان اصولگرایان مستقل در مجلس هفتم که نزدیکی زیادی به جریان صدای ملت دارد، از ارائه پیشنهاداتی به علی مطهری برای کاندیداتوری در انتخابات سال 92 خبرداد و در عین حال گفت: در صورتی که شرایط فراهم باشد ممکن است صدای ملت تبدیل به یک حزب شود.

وزیر اقتصاد دومین کارت زرد خود را از مجلس گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد در خصوص علت عادم اخذ معوقات بانکی به خصوص از افرادی که تسهیلات سنگین دریافت کرده اند قانع نشدند و مجلس نهم دومین کارت زرد را به وزیر اقتصاد داد.

وحید دستجردی به بیمارستان آرش برمی‌گردد

دکترمرضیه وحید دستجردی پس ازبرکناری از وزارت بهداشت به محل فعالیت قبلی خود در بیمارستان آرش برمی‌گردد .

معدن بانیزو در خطر انفجار

خبرگزاری مهر: معدن باب نیزو زرند پس از اینکه دچار سانحه شد و 11 نفر را به کام مرگ فرستاد از ایمنی کافی برای فعالیت برخوردار نیست و با نشت گاز در معدن همراه است اما از کار افتادن سیستمهای تهویه، این معدن را با خطر انفجار مواجه کرده است.

طریقت منفرد احساس خوبی از جانشینی دستجردی ندارد

سرپرست وزارت بهداشت گفت: در ابتدای دولت نهم قرار بود من وزیر بهداشت شوم که بنا به دلایلی این امر منتفی شد.

جزئیات فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز

مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای کوچک آمریکایی در فرودگاه اهواز خبر داد و گفت: نقص فنی دلیل فرود این هواپیما بود.

ورود بسيج به سوريه جنگ اين کشور را به قدس خواهد کشاند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تکذيب ورود نیروهای سپاه به سوریه گفت: اگر چنین اجازه‌ای به بسیج داده شود این جنگ در سوریه ختم نخواهد شد و تا قدس پیش خواهد رفت

دکتر مرضیه وحید دستجردی عزل شد

رییس جمهور در حکمی محمد حسن طریقت منفرد را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد، به این ترتیب اولین و تنها وزیر زن کابینه دهم، توسط رئیس جمهور برکنار شد.

آغاز به کار نشست سالیانه شورای همکاری خلیج فارس

نشست سالیانه شورای همکاری خلیج فارس دیروز رسماً کار خود را در منامه بحرین آغاز کرد. نشستی که هرچند ایجاد اتحادیه ای از کشورهای عربی حوزه خلیج همیشه فارس به ویژه در موضوعات اقتصادی دستور کار ظاهری آن بوده، اما ایران و ترس از ایران رسماً بر این نشست و حاشیه های آن سیطره انداخته است.

دولت کانادا انتشار مقالات دانشمندان ایرانی در مجلات این کشور ممنوع کرد

رئیس دانشگاه صنعتی شریف از دستور جدید دولت کانادا به مجلات این کشور برای ممانعت از انتشار مقالات دانشمندان ایرانی در آنها خبر داد.

نصرت‌الله تاجیک آزاد شد

نصرت‌الله تاجیک، دیپلمات ایرانی پس از آن که دادگاهی در انگلیس با استردادش به آمریکا مخالفت کرد، آزاد شد.

بهار عربی معادل پان‌عربیسم است

مشاور رهبر انقلاب گفت: بیداری اسلامی یعنی این که مسلمانان به چیزی که خود دارند اتکا کنند، اما آنچه امروز به نام بهار عربی مشهور شده یک شوخی است؛ بهار عربی یعنی پیاده شدن دوباره پان‌عربیسم.