سیاسی

اگر قرار بود امام تسلیم افراطیون شود هنوز هم ما با عراق در جنگ بودیم

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: اگر قرار بود حضرت امام تسلیم افراطیون و متعصبان شوند، هنوز هم ما با عراق در جنگ بودیم اما عقلانیت و تدبیر ایشان ایجاب کرد ادامه پیروزی‌ها در صلح و پذیرش قطعنامه دنبال شود.

استیضاح وزیر کار تا چهارشنبه به تعویق افتاد

شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ای که با امضا کنندگان طرح استیضاحش برگزار شد، بر اجرای احکام قانونی ابلاغی درباره سعید مرتضوی تاکید کرد و طراحان استیضاح هم برای تاخیر در اعلام وصول این طرح تا صبح چهارشنبه موافقت کردند.

26 نماینده‌ی مجلس از عملکرد وزیر راه انتقاد کردند

26 نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس نسبت به عملکرد وزیر راه در حوزه‌ی مسکن مهر اعلام انتقاد کردند و خواستار تهیه‌ی گزارشی از سوی مجلس در این رابطه شدند.

ماجرای زمین خواریهای صورت گرفته در زمان جاسبی تکذیب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار با رد تمام زمین خواریهای صورت گرفته در زمان جاسبی، گفت: برای من محرز شده که این حرف اشتباه بوده است.

انتخاب رییس‌جمهور از طریق مجلس و نمایندگان ملت

آیت‌الله جعفر سبحانی با بیان این‌که «گزینش رییس‌جمهور از طریق رای مستقیم مردم پیامدهایی دارد» پیشنهاد کرد که رییس‌جمهور کشور، از طریق مجلس و نمایندگان ملت برگزیده شود.

زائران آزاده شده به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند

زائران آزاد شده ایرانی ساعت 20 با استقبال رسمی حسن قشقاوی، معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه و علاءالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وارد سالن انتظار ترمینال یک فرودگاه مهرآباد شدند.

هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به برخی اظهارنظرها وحتی توصیه‌ها درباره انتخابات ریاست جمهوری

رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه‌هایی از تحقق وعده‌های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرح‌ها، روش‌ها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند، بیان کردند.

تشویق مطهری به کاندیداتوری

نماینده عضو جریان اصولگرایان مستقل در مجلس هفتم که نزدیکی زیادی به جریان صدای ملت دارد، از ارائه پیشنهاداتی به علی مطهری برای کاندیداتوری در انتخابات سال 92 خبرداد و در عین حال گفت: در صورتی که شرایط فراهم باشد ممکن است صدای ملت تبدیل به یک حزب شود.

وزیر اقتصاد دومین کارت زرد خود را از مجلس گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد در خصوص علت عادم اخذ معوقات بانکی به خصوص از افرادی که تسهیلات سنگین دریافت کرده اند قانع نشدند و مجلس نهم دومین کارت زرد را به وزیر اقتصاد داد.

وحید دستجردی به بیمارستان آرش برمی‌گردد

دکترمرضیه وحید دستجردی پس ازبرکناری از وزارت بهداشت به محل فعالیت قبلی خود در بیمارستان آرش برمی‌گردد .

معدن بانیزو در خطر انفجار

خبرگزاری مهر: معدن باب نیزو زرند پس از اینکه دچار سانحه شد و 11 نفر را به کام مرگ فرستاد از ایمنی کافی برای فعالیت برخوردار نیست و با نشت گاز در معدن همراه است اما از کار افتادن سیستمهای تهویه، این معدن را با خطر انفجار مواجه کرده است.

طریقت منفرد احساس خوبی از جانشینی دستجردی ندارد

سرپرست وزارت بهداشت گفت: در ابتدای دولت نهم قرار بود من وزیر بهداشت شوم که بنا به دلایلی این امر منتفی شد.