ویژه وپربیننده از دیگر رسانه ها

استقبال گسترده رسانه هاا زانتصاب دکترصالحی امیری در منصب وزارت ارشاد

رسانه های استان مازندران باارسال با انتشار پیام تبریک  به  دکترسید رضا صالحی امیری ، در مسئولیت .زارت فرهنگ وارشاداسلامی ابراز مسرت نمودند برخی ازاین رسانه های شامل :

دفترسرپرستی خبرگزاری خبرانلاین درمازندران، دفاترسرپرستی  رورنامه های شرق ،آرمانٰ اعتماد،مردمسالاری ،تجارت،وقایع اتفاقیه،آسیاٰ، نشریات آفاق،چشمه توسعه،جویبار،حماسه اقتصادی ،ندای شمال،پشتیبان فرداو....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ع

 

دستمزد یک میلیاردی محمدرضا گلزار به کجا بازمی‌گردد؟

با وجود آنکه اکثر تجربه‌های مشترک با گلزار در گیشه و شبکه نمایش خانگی به قدر انتظار نفروخته اما هر روز دستمزد این بازیگر رو به فزونی گذاشته است. در چنین شرایطی باید پرسید چطور برای بازیگری که نمی‌فروشد، همچنان چنین دستمزد کلانی پرداخت می‌شود و چرا دستمزدهای پرداخت شده در سینمای ایران حاوی منطق اقتصادی نیست؟

تهیه کننده «شهرزاد» همچنان در بازداشت است؛ تولید فصل دوم ادامه دارد

یک منبع نزدیک به این تهیه کننده به «تابناک» گفت: این موضوع از اساس صحت ندارد و نه تنها امامی آزاد نشده، بلکه حتی رقمی به عنوان وثیقه تعیین نشده و به تشخیص مسئولان مربوطه، او همچنان در بازداشت به سر خواهد برد.

ارسال عکس پای کثیف و جوراب کهنه برای دختر جوان در شبکه مجازی!

جامعه > حوادث - ایران نوشت:در پی شکایت دختر خانمی 25 ساله که عکس‌های چندش‌آوری از پاهای کثیف و جوراب‌های کهنه و اشیای تهوع‌آور دیگر از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام از مردی جوان دریافت می‌کرد تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی این مرد آغاز شد