اخبار کار و تامین اجتماعی

کارفرمایان خوش حساب برای بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه ای تا روز شنبه فرصت دارند

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارفرمایان خوش حساب واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی واجد شرایط تا پایان وقت اداری روز شنبه ٢٧ شهریور ماه جاری فرصت دارند تا از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای برخوردار شوند و نمایندگان کارگاههایی که در گذشته دچار بحران بوده اند برای برخورداری از تسهیلات فراهم شده می بایست طی روزهای باقی مانده از مهلت قانونی به شعب سازمان تأمین اجتماعی مراجعه کنند.

پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت درگذشت پدر دکتر علی حیدری، نایب رئیس هیأت مدیره این سازمان

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی درگذشت ابوالشهید و خادم الرضا مرحوم حاج ذبیح الله حیدری پدر بزرگوار آقای دکترعلی حیدری، نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، را تسلیت گفتند.

استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات بیمه ای مورد تاکید سازمان تامین اجتماعی است

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات بیمه ای مورد تاکید این سازمان است و برای افزایش رضایتمندی ذینفعان، دریافت غیرحضوری خدمات با جدیت پیگیری می شود.

دکترعلی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:سرمایه اجتماعی را تضعیف نکنید

در پنجمین همایش ملی تکریم کارفرمایان نمونه، که با حضور وزرای دادگستری و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و نمایندگان تشکل‌های عمده کارفرمایی کشور برگزار شد، سازمان تامین‌اجتماعی از ٣٣ کارفرمای نمونه منتخب کشوری تجلیل کرد. هدف از برگزاری این همایش و تجلیل از این کارفرمایان، تقدیر از تولیدکنندگانی بود که در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، جریان تولید کشور و اشتغال جوانان را حفظ کردند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی :تامین اجتماعی حیات خلوت هیچ گروهی نیست/در دولت یازدهم مستمری‌ها ٧٩ درصد افزایش یافت

به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی امسال سازمان متبوعش در هفته تامین اجتماعی از ۴۱ پروژه درمانی، بیمه‌ای و اقتصادی جدید که محل آنها در ۱۸ استان کشور قراردارد بهره‌برداری خواهد کرد.

در دولت تدبیر وامید شاهد تحولات گسترده ای در گسترش خدمات دولت الکترونیک در تامین اجتماعی هستیم

ناهید شیرزاد خبرنگار پایگاه خبری گزارشگر/

دکترربیع فلاح،استاندارمازندران در بازدید ازغرفه اداره کل تامین اجتماعی مازندران با اشاره به این مطلب که دستگاهها باید در جهت تسهیل در خدمت رسانی به مخاطبین اقدام کنند سازمان تامین اجتماعی راازجمله نهادهای موفق وپیشگام در توسعه خدمات غیر حضوری و دولت الکترونیک اعلام نمود

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: نتایج آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.

نحوه دریافت کارت اعتباری کارا کارت توسط بازنشستگان

بازنشستگان می توانند با ارسال کد ملی خود به سامانه پیام کوتاه 10001422 یا مراجعه به سایت www. samanehrefah. ir تمایل خود را برای دریافت کارت اعتباری خرید کالا با نام کارا کارت اعلام کنند.

تداوم ارائه کاراکارت به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 95

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از تداوم ارائه کاراکارت به مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سال 95 خبر داد و گفت: در سال آینده برنامه ریزی‌هایی برای افزایش اعتبار و طولانی تر شدن دوره بازپرداخت این کارت‌ها در نظر گرفته شده است.

باید بااجرای صحیح قانون از منابع صندوق تامین اجتماعی صیانت کنیم

ناهید شیرزادخبرنگار پایگاه خبری گزارشگر

-نشست هم اندیشی وکارگاه اموزشی بیمه بیکاری با حضور نصیری ،مدیرکل امورفنی وبیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی ، کریم یاوری مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاء سطح اطلاعات کارشناسان این حوزه در استان برگزار شد