اخبار کار و تامین اجتماعی

نياز 140 ميليارد توماني تامين اجتماعي براي 9 ماهه شدن مرخصي زايمان

رئیس سازمان تأمین اجتماعی گفت: اگر دولت بودجه مورد نیاز برای اجرای قانون 9 ماهه شدن مرخصی زایمان زنان شاغل را تأمین کند این قانون را اجرا می‌کنیم.

اطلاعیه سازمان تأمین‌اجتماعی در رابطه با روزنامه خورشید

انتشار روزنامه خورشید به مدت حداکثر یک‌ماه و به منظور بازنگری در اهداف انتشار، خط‌مشی‌ها و سیاست‌های محتوایی و بهینه‌سازی ساختار اجرایی روزنامه متوقف می‌شود

انتصاب اعضای شورای راهبری روزنامه خورشید

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور احکام جداگانه‌ای رئیس و اعضای شورای راهبری روزنامه خورشید را منصوب کرد.

با حکم دکتر ربیعی : اعضای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در احکام جداگانه ای آقایان : دکتر ابوالحسن فیروزآبادی ، محسن خلیلی عراقی، دکتر محمد فرهادی ، دکتر محمد نهاوندیان ، دکتر محمد باقر نوبخت ، مهدی کرباسیان ، اولیاءعلی بیگی و اکبر شوکت را به عنوان "اعضای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوق های وابسته" منصوب کرد.

نقش بی بدیل تامین اجتماعی در اصلاحات اقتصادی

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد تامین اجتماعی در پیامد های اصلاحات اقتصادی نقش بی بدیلی را ایفا می کند که آثار و تبعات آن دهک های مختلف و متعدد جامعه را در بر می گیرد.

اولین انتصاب ها در تامین اجتماعی

محمد حسن زدا به سمت معاونت فنی درآمد، عبدالرحمان تاج‌ الدین به سمت معاونت حقوقی و امور مجلس و مهرداد محقق زاده به سمت مشاور ارشد مدیرعامل در امور فنی و درآمد منصوب شدند.

صدور دستور همکاری برای تحقیق‌وتفحص از تامین‌اجتماعی/خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور و این موضوع سال‌هاست که تصویب شده است، اظهار کرد: برای اجرای این مسئله باید منابع مالی آن تامین شود.

محمد نوروزی*فراكسيون رفاه و تامين اجتماعي مجلس رفوزه شد

 سایت بولتن نیوز-شايد كمتر كسي در كشور باشد كه اين جمله معروف حضرت امام خميني(ره) را كه مجلس در راس امور است نشنيده باشد. اهميت و جايگاه مجلس شوراي اسلامي در سخنان مقام معظم رهبري نيز به خوبي ملموس و نمايان است، به گونه اي كه ايشان مي فرمايند:«مجلس شوراي اسلامي يك مركز اساسي و تعيين كننده براي انقلاب است و همه سر رشته هاي امور به مجلس شوراي اسلامي بر مي گردد.»

رئیس شستا مشخص شد+عکس

اطلاعات خبرنگار عصرخبر حاکیست که از میان گزینه های مطرح، احمد فیاض بخش بعنوان رئیس بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کشور انتخاب شده است.

تعیین اعضای شورای اطلاع رسانی تامین اجتماعی از سوی دکتر نوربخش

آقای دکتر نوربخش به طورشفاهی درباره این شورا و استفاده از من در این شورا مطالبی را بیان کرد، اما باید بگویم که تا این لحظه هیچ حکم و دعوت نامه کتبی به دست من نرسیده است.